25 kohta, mida Volvo FH võib oma koduks nimetada

Lumistest ja jäistest teedest palavuse ja kõrbeteni. Üle mägede ja tasandike. Volvo FH on veok, mis saab alati hakkama kuitahes keeruka töö või kliimaga. Juba 1993. aastast on Volvo FH olnud klientide ootustele vastav veok. Ja 25 aastat hiljemgi on Volvo FH progressi eesliinil ja ületab ootusi. Esitame 25 erinevat ilmastikutingimust, millega Volvo FH hakkama saab. Kas teil on veoki juhtimiseks oma lemmikilm?
Volvo FH sõitmas öises lumesajus

25: Lumised ja jäised teed võivad olla ohtlikud. Volvo FH tagab juhi turvalisuse selliste funktsioone abil, nagu elektrooniline stabiilsusprogramm ja Volvo dünaamiline roolisüsteem.

Volvo FH sõitmas lumel

24: Allamäge sõites pakub Volvo mootorpidur suurepärast pidurdusjõudu. Isegi karmides tingimustes.

Volvo FM ülesmäge sõitmas

23: Kütusesäästlik sõitmine võib mägisel maastikul osutuda raskeks ülesandeks. Volvo I-See prognoosiva kiirushoidiku abil võite saavutada veelgi väiksema kütusekulu.

Volvo FM ülesmäge sõitmas

22: Järskudel tõusudel on vaja suurt jõudlust. Alates esmaesitlusest 1993. aastal on Volvo FH olnud mistahes maastiku korral suurepärase võimsuse eeskuju.

Volvo FH sõitmas mägisel maastikul

21: Volvo FH ei ole lihtsalt veok. See on töö- ja eluruum. Pikkadel marsruutidel on juhi mugavus oluline. Juba 1993. aastast on Volvo FH konstrueerimisel olnud tähelepanu keskmes juht. Ja ulatuslike tegelikus kasutuses tehtud katsetuste tulemusi arvestades on kabiin arendamine jätkunud.

Volvo FH sõitmas lookleval sillal

20: Täpne roolimine on oluline kõikjal. Kurvilistel teedel annab Volvo dünaamiline roolisüsteem juhile rooli üle veelgi parema kontrolli ning vähendab selja ja kaela pinget.

Volvo FH sõitmas lookleval teel

19: Ookeani lähedal või tugeva vihmaga sõitmine paneb värvijate töö proovile. Volvo FH värvi- ja krundikihtide all on kaks korrosiooni eest kaitsvat kihti. Kas teadsite, et Volvo FH on saadaval 650 erinevas värvitoonis?

Volvo FH sõitmas sadamaalal

18: Roomekäikudega I-Shift võimaldab Volvo FH-l vedada raskemaid koormaid. See teeb võimalikuks võtta vastu veelgi rohkem töid.

Volvo FH majesteetlikul maastikul

17: Kõik teed ei ole elava liiklusega. Et aidata juhil ärkvel püsida, on Volvo FH varustatud mitme tavatut käitumist tuvastava süsteemiga, mis annavad märku, kui on aeg teha paus.

Volvo FH lähivaade

16: Hea nähtavus on maanteel abiks. Volvo FH esiklaas on läbi aastate aina suuremaks muutunud, et luua juhile veelgi parem töötamiskoht.

Volvo FH mägisel maastikul

15: Kütusekulu vähendamine suurendab kasumlikkust. Volvo veokijuhtide koolitusprogramm pakub teadmisi ja vahendeid täiendavaks raha säästmiseks ja heitmete vähendamiseks.

Volvo FH rohelisel maastikul

14: Alates turuletoomisest 1993. aastal on Volvo FH aidanud veoettevõtteil heade tulemusteni jõuda. Veok on mitmekülgne ja mõeldud toimetulekuks iga võimaliku tööga. Sellega kaasnev märgatav kütusesääst vähendab nii kulusid kui ka heitmeid.

Volvo FH sõitmas rohelisel maastikul

13: Volvo Trucksi jaoks on oluline, et maastik jääks roheliseks. Volvo FH väiksemate heitmete poole liikumine on igikestev teekond. Seejuures on tagatud samad tööomadused, mida kliendid on harjunud eeldama.

Volvo FH kiiresti sõitmas

12: Suure keskmise kiiruse hoidmine suurendab tööviljakust ja säästab kütust. Uute funktsioonide ja lahenduste abil areneb Volvo FH pidevalt edasi. Suurepärase pidurdusjõu ja jõuülekande kombinatsioon annab Volvo FH-le ainulaadse eelise.

Volvo FH sõitmas rohelisel maastikul

11: Kolm korda on Volvo FH pärjatud aasta veokiks. Mõned viimati žüriile muljet avaldanud funktsioonidest on uuenduslik kabiin ja jõuülekande komponentide tehnoloogia tipptase.

Volvo FH lähivaade

10: Sõidurajal püsimise abisüsteem tagab veokijuhi ohutuse teekattemärgiseid kaameraga jälgides ja nende ületamise korral juhti hoiatades.

Volvo FH majesteetlikul maastikul

9: Sõidumugavus on oluline. Eriti pikkadel teedel. Tegelikus kasutuses tehtud intensiivsetel katsetustel uuris Volvo Trucks, mida juhid väärtustavad. See andis Volvo FH juurutamisel edumaa. Ja nii on see tänini – Volvo FH on veok juhi jaoks.

Kaks Volvo FH-d sõitmas ülesmäge

8: Volvo FH-s on järk-järgult kasutusele võetud aktiivseid ohutusfunktsioone. Üks näide on avariipidurdusega kokkupõrkehoiatus. See ühendab endas radari ja kaamera sõidukite tuvastamiseks veoki ees.

Volvo FH parkimas kuival maastikul

7: Isegi paigalseisev Volvo FH tagab juhi turvalisuse ja mugavuse. Üks uuemaid funktsioone on I-Park Cool. Kliimasüsteem tagab juhile öösel hea une, olgu ilm väljas milline tahes.

Valge Volvo FH sõitmas ülesmäge

6: I-Shifti topeltsidur aitab mägisel maastikul kütust säästa. I-Shifti topeltsidur tagab kiire ja kerge käiguvahetuse mootori pöörete vähenemiseta.

Volvo FH sõitmas mägedes

5: Volvo FH esituled on ühed äratuntavaimad maanteel. Aga need ei ole ainult kena välimusega, vaid muudavad veoki ka teiste liiklejate jaoks nähtavaks. Disain sai innustust jääst ja Skandinaavia talvedest. Esilaternate kõrgrõhulahenduslambid pimestavad vähem teisi autojuhte ja liiklejaid. 

Volvo FH tsisternveok

4: Palavas ja tolmuses kliimas sõitmine on raske töö. Volvo FH saab sellega hõlpsasti hakkama. Enne turuletoomist 1993. aastal katsetati Volvo FH-d ulatuslikult kuumas kliimas USA-s Arizona osariigis ja Lääne-Austraalias.

Volvo FH päikeseloojangul

3: Kui tõuseb tuul, võib sõitmine raskeks minna. Volvo dünaamiline roolisüsteem tasakaalustab tugeva külgtuule mõju ja vähendab pinget juhil lihastele.

Volvo FH päikeseloojangul mere ääres

2: Veokist väljudes ja sinna sisenedes on oluline end turvaliselt tunda. Volvo FH varustusse saab valida 105 dB sireeniga vargusevastase süsteemi, mis aitab säilitada turvalisust kõikjal, kus sõidate.

Volvo FH sõitmas päikeseloojangul

1: Kes teab, mida tulevik toob. Üks, millele saab kindel olla, on Volvo FH.