Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Tere tulemast osalema võistlusel Volvo Trucks Driver Challenge 2018, mille fookuses veokijuht, kes omab olulist rolli nii transpordiettevõtte tulemuste, maine kui ka liikluskultuuri kujundamisel. Võistluse fookuses on kütuseökonoomia, turvaline sõit ja efektiivsus.

Võistlema on oodatud professionaalsed veokijuhid, kes peavad võistluse käigus läbima võistlusraja Volvo FH Driver Challenge veokiga ettenähtud ajaga. Kõigile osalejatele auhinnad koostööpartneritelt.

Osavõistlused toimuvad meie esindustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis ning parimad igast esindusest võistlevad Eesti finaalis. Finaali parim esindab Eestis globaalsel võistlusel, mille peaauhinnaks Volvo Trucks Driver Challenge 2018 maailmameistri tiitel ja väärikad auhinnad. Tutvuge käesoleval lehel olevate materjalidega ja pange end võistlusele kirja juba täna. Kohtumiseni! 

#VolvoTrucksDriverChallenge #VolvoTrucksDriverChallenge2018

 

Volvo Trucks Driver Challenge

Volvo Trucks Driver Challenge 2018 - ootame Sind osalema!

Volvo Trucks Driver Challenge fookuses on veokijuhid, kes saavad ohutu, kütusesäästliku ja efektiivse sõidustiiliga mõjutada nii ettevõtte tulemusi kui ka liikluskultuuri. Sel aastal ootame Eesti võistlusele osalema pea 200 sõitjat ja globaalsele võistlusele enam kui 12 000 veokijuhti 44 riigist. Parimatest parimad ehk iga riigi parim, kohtuvad Volvo Trucks Driver Challenge globaalses finaalis Göteborgis, Rootsis. 

Tere tulemast võistlusele Volvo Trucks Driver Challenge 2018. Kas teie olete 2018. aasta maailmameister?

Eesti osavõistlused 06.06-28.07

Eesti osavõistlused 06.06-28.07

Valige sobiv kuupäev ja registreeruge võistlusele juba täna. Sõidud toimuvad igal täistunnil 09:00-17:00:

 • 6-9.6 Jõhvi - Pargi 25a, Jõhvi
 • 13-16.6 Tartu - Ringtee 53, Kandiküla
 • 20-21.6 Pärnu - Keskuse 1, Sauga
 • 27-30.6 Tallinn - Kurekivi tee 10, Lehmja
 • 4-7.7 Pärnu - Keskuse 1, Sauga
 • 11-14.7 Tartu - Ringtee 53, Kandiküla
 • 18-21.7 Tallinn - Kurekivi tee 10, Lehmja
 • 25-28.7 Jõhvi - Pargi 25a, Jõhvi

Registreerumine igapiiskloeb@volvo.com või alloleva vormi abil.

Registreerun võistlusele
Eesti finaal 2018

Eesti finaal 2018

Eesti finaali jõuavad kõikidest esindustest kaks parimat. Finaalvõistlusel tuleb läbida liikluseeskirju järgides, ettenähtud ajaga ja kütuseökonoomiat rõhutades ettenähtud võistlusrada.

Eesti finaal toimub 4. augustil Volvo Estonia Jõhvi esinduses.

Volvo Estonia esindused
Volvo Trucks Driver Challenge globaalne finaal

Volvo Trucks Driver Challenge globaalne finaal

Võistluse Volvo Trucks Driver Challenge globaalne finaal toimub 11.–15. septembril 2018 Göteborgis (Rootsi), Volvo Trucksi kodus. Siin kohtuvad maailma parimad, et demonstreerida oma oskusi ja võistelda maailmameistri tiitli nimel. See põnev 2-päevane sündmus, kus pannakse proovile oskused ja täpsus ning tähistatakse meeleolukalt, toimub Volvo Trucksi kogemuskeskuses. Osalejaid ootab hulgaliselt innustavaid seminare, aktiviteete ja muidugi võistluse tipphetk – Volvo Trucks Driver Challenge 2018 tiitli võitjad. Parimale auhinnaks unustamatu reis Volvo sihtpunktidesse Belgia, USA või Rootsi.

Juht, lehvita laste ohutus Driver Challenge

Ohutus

Kas teadsite, et umbes 35% veoki põhjustatud raskete kehavigastuste või surmaga lõppenud õnnetustest toimub vähem kaitstud liiklejate nagu laste ja jalgratturite osalusel? Veokijuhil on oluline roll. Kaalul on elud. Volvo Trucksi jaoks on ohutus alati väga oluline olnud. Hea näide on meie ohutu juhtimise alast koolitust hõlmav veokijuhi täiendkoolitus. Lõppude lõpuks õnnestub vilunud ja tähelepanelikul veokijuhil õnnetuse vältimine tõenäolisemalt.

Lugege täpsemalt ohutuse kohta
Veok liuglangevari kütusesäästlikkus Driver Challenge

Kütusesäästlikkus

Kas teadsite, et veokijuht saab kütusekulu mõjutada rohkem kui 30%? Olla veokijuht on suur vastutus. Mitte ainult lõpptulemuse mõjutamise, vaid ka heitmete vähendamise mõttes. Ja alati on ruumi täiustamisele. Meie Volvo Trucksis oleme pühendunud veokijuhi toetamisele igal võimalikul viisil. I-Shift ja teenused nagu Dynafleet ja meie veokijuhi täiendkoolitus võimaldavad juhtidel viia oma oskused uutesse kõrgustesse.

Lugege täpsemalt kütusesäästlikkuse kohta
Veoki kalle tootlikkus Driver Challenge

Tootlikkus

Isegi väike tootlikkuse suurenemine avaldab lõpptulemusele suurt mõju. Ja veokijuht mängib olulist rolli. Uuringud näitavad, et koolitatud juht tuleb tõenäolisemalt iga tööga ohutumalt ja tõhusamalt toime, kandes ühtlasi oma veoki eest paremini hoolt. Veokijuhi toetamiseks oleme välja töötanud tehnilised uuendused nagu Volvo dünaamiline roolisüsteem ja veokijuhi täiendkoolitus.

Lugege täpsemalt tootlikkuse kohta
Toetajad

Volvo Trucks Driver Challenge võistlust toetavad

Volvo Trucks Driver Challenge ametlikud partnerid aitavad muuta võistluse huvitavaks ja pingeliseks:

 • Võistluse ametlik kütusepartner Neste Eesti varustab võistlusveoki kvaliteetse kütusega ja muudab tankmise mugavaks kaarditu tankimissüsteemiga Truck+ 
 • Premium Kaubandus tagab, et kvaliteetse AdBlue abil tekitaks võistlusveok minimaalselt heitmeid ja vajalikud süsteemid toimiksid veatult. Vaadake järgi, milline on kvaliteetne AdBlue
 • Schmitz Cargobulli haagis aitab kaasa võistlusveoki kütuseökonoomiale ja heale välimusele
 • Koostöös MyFitnessiga võtame fookusesse veokijuhi elustiili. Kas oled ikka piisavalt aktiivne?
 • Info-Auto annab ühele edukale ja ühele õnnelikule lisaks võimaluse ka uusimate sõidukitega tutvuda.

Täname koostööpartnereid! Osale aktiivselt võistlusel, loosiauhindade loosimisel ja ela kaasa meie Facebooki lehel www.Facebook.com/VolvoTrucksEstonia

 

Volvo Trucks Driver Challenge eriveok

Tšempion iga päeva - Driver Challenge eriveok

Võistluse Volvo Trucks Driver Challenge puhul oleme kokku pannud ka eriveoki, mille fookuses ökonoomne ja efektiivne sõit.

Veokijuhist oleneb küll kõik, aga igasugune abi on alati abiks. 

 

Küsige veoki eripakkumist meie veokimüügi esindajatelt:

Võistlusele registreerimine

Võistlusel osalemiseks palume täita allolevad väljad ja saatke meile teile sobivaimad osalusajad. Osalema on oodatud professionaalsed veokijuhid, kellel sõiduks vajalik kehtiv kategooria ja sõidukaart.

Teie ja ettevõtte nimi *
Teie e-posti aadress *
Telefoninumber *
Teile sobivaim aeg sõiduks *
(* this is a required field)
Tingimused*

Markeerides märkeruudu, kinnitate, et omate võistlusel osalemiseks vajalikku juhiloa kategooriat ja sõidukaarti ning annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palun täitke kõik kohustuslikud väljad Palun sisestage õiges formaadis e-posti aadress igapiiskloeb@volvo.com