Volvo Trucks Driver Challenge 2018

Tere tulemast osalema võistlusel Volvo Trucks Driver Challenge 2018 – meie kõigi aegade kõige nõudlikumal osavusvõitlusel. Kõik sõltub veokijuhist. Ja sellele olulisele rollile, mida veokijuhid mängivad ohutuse, kütusesäästlikkuse ja tootlikkuse vallas. Jah, kui asi on üldises edukuses, siis mängib otsustavat rolli veokijuht. 

Ühine väljakutsega!

Kas olete elu suurimaks võimaluseks valmis? Kas soovite saada võimalust esindada oma riiki ja võistelda Volvo Trucks Driver Challenge 2018 maailmameistri tiitli pärast? Tehke ära! Täitke lehe all olev vorm ja olge esimene, kes saab informatsiooni võistluse kohta.

 

Naisveokijuhtidele mõeldud Driver Challenge

Sellist võistlust mujal ei peeta

Volvo Trucks Driver Challenge tõstab esile juhte, kes teevad ohutust, kütusesäästlikust ja suure tootlikkusega sõidustiilist kunstivormi. Sel aastal ootame osalema rohkem kui 12 000 veokijuhti 44 turult üle kogu maailma. Iga kahe aasta tagant toob see kokku maailma parimad veokijuhid, kes on kohalikel võistlustel või nominatsiooniga hoolikalt välja valitud. Iga turu võitja saab võistelda Rootsis toimuval põneval ülemaailmsel finaalil. 

Tere tulemast võistlusele Volvo Trucks Driver Challenge 2018. Kellest saab järgmine maailmameister?

Juht, lehvita laste ohutus Driver Challenge

Ohutus

Kas teadsite, et umbes 35% veoki põhjustatud raskete kehavigastuste või surmaga lõppenud õnnetustest toimub vähem kaitstud liiklejate nagu laste ja jalgratturite osalusel? Veokijuhil on oluline roll. Kaalul on elud. Volvo Trucksi jaoks on ohutus alati väga oluline olnud. Hea näide on meie ohutu juhtimise alast koolitust hõlmav veokijuhi täiendkoolitus. Lõppude lõpuks õnnestub vilunud ja tähelepanelikul veokijuhil õnnetuse vältimine tõenäolisemalt.

Lugege täpsemalt ohutuse kohta
Veok liuglangevari kütusesäästlikkus Driver Challenge

Kütusesäästlikkus

Kas teadsite, et veokijuht saab kütusekulu mõjutada rohkem kui 30%? Olla veokijuht on suur vastutus. Mitte ainult lõpptulemuse mõjutamise, vaid ka heitmete vähendamise mõttes. Ja alati on ruumi täiustamisele. Meie Volvo Trucksis oleme pühendunud veokijuhi toetamisele igal võimalikul viisil. I-Shift ja teenused nagu Dynafleet ja meie veokijuhi täiendkoolitus võimaldavad juhtidel viia oma oskused uutesse kõrgustesse.

Lugege täpsemalt kütusesäästlikkuse kohta
Veoki kalle tootlikkus Driver Challenge

Tootlikkus

Isegi väike tootlikkuse suurenemine avaldab lõpptulemusele suurt mõju. Ja veokijuht mängib olulist rolli. Uuringud näitavad, et koolitatud juht tuleb tõenäolisemalt iga tööga ohutumalt ja tõhusamalt toime, kandes ühtlasi oma veoki eest paremini hoolt. Veokijuhi toetamiseks oleme välja töötanud tehnilised uuendused nagu Volvo dünaamiline roolisüsteem ja veokijuhi täiendkoolitus.

Lugege täpsemalt tootlikkuse kohta
Veokite võistlus Driver Challenge

Ülemaailmne finaal

Võistluse Volvo Trucks Driver Challenge ülemaailmne finaal toimub 13.–14. septembril 2018 Rootsi linnas Göteborgis, mis on Volvo Trucksi kodu. Siin kohtuvad maailma parimad veokijuhid, et demonstreerida oma maailmaklassi oskusi ja võistelda maailmameistri tiitli nimel. See põnev 2-päevane oskusi, täpsust ja lõbu ühendav sündmus peetakse Volvo Trucksi kogemuskeskuses. Osalejaid ootab hulgaliselt innustavaid tegevusi, seminare ja muidugi võistluse tipphetk – ametlik autasustamistseremoonia, kus tehakse teatavaks võistluse Volvo Trucks Driver Challenge 2018 võitjad, mida tähistatakse seejärel suure peoga.

Kas soovite võistlusel osaleda?

Täitke allolevad väljad ja andke sellest teada. Nii olete esimene, kes võistlusest kuuleb.

Teie nimi *
Teie e-posti aadress *
Telefoni number
(* this is a required field)
Tingimused*

Markeerides märkeruudu, annate Volvole nõusoleku salvestada teie andmed ja kasutada neid teiega seotud päringutes. Tutvuge tingimustega lähemalt

Palun täitke kõik kohustuslikud väljad Palun sisestage õiges formaadis e-posti aadress volvoestonia@volvo.com