Veokid

Finantseerimine

Õige finantspartner veokit puudutava teemaderingi jaoks. See, kes mõistab teie äritegevust ja toetab teid nii headel kui ka rasketel aegadel. Siin on viis põhjust, miks Volvo Financial Services on teile veoki ostmiseks ideaalne partner.

Kiire ja lihtne koostöö
 

Volvo Financial Services on olnud Volvo kontserni finantsteenuste pakkuja üle 20 aasta. Meiega on lihtne asju ajada, teate meid oma kohaliku esindaja kaudu ja kui vajate abi, tegutseme kiiresti.

Kõigile ei sobi üks suurus
 

Nii nagu igaüks meist on ainulaadne, on seda ka teie ettevõte. Volvo Financial Services mõistab seda. Kas soovite, et kohandame maksed teie rahavoogudega? Kas soovite teha suurema sissemakse, et igakuised arved oleksid väiksemad? Oleme siin, et teid aidata. Teid tundma õppides ja teie äritegevust ning selle eesmärke mõistes saame pakkuda just teie jaoks kohandatud parimat lahendust. Sellist, mis vastab teie vajadustele täna ja on piisavalt paindlik, et teid kindlalt tulevikku viia.

Teie partner kõiges, mida vajate
 

Olgu teie sooviks üks veok või terve veokipark, uus või kasutatud veok – Volvo Financial Services suudab muuta selle tõelisuseks. Ja jutt ei ole ainult veokitest – pakume ka kõiki varuosa-, hooldus- ja kindlustuslepinguid, et oleksite kaitstud ja teie veokid töötaksid tõrgeteta nii teie kui ka teie klientide heaks. Kõik need eelised on saadaval Volvo Trucksi kohaliku esinduse kaudu.

Igal sammul teiega koos
 

Kas poleks tore, kui äri läheks alati hästi? Paraku liigub majandus üles ja alla ning äritegevusele võib tekkida ka muid takistusi. Mõistame seda ja oleme teie kõrval nii headel kui ka rasketel aegadel. Ka ebaõnnestumise korral vajate oma partnerilt tuge ja paindlikkust ning seda me teile pakume.

Täiendav finantsallikas
 

Teie krediidivõimet pangas on kõige mõistlikum kasutada rahavoogude tagamise puhvrina teie igapäevatoimingutes, mitte veokite ja tugiteenuste ostmiseks. Selletõttu on täiendav krediidilimiit Volvo Financial Services´ilt palju parem viis veoki ostu finantseerimiseks.

Kapitalirent

Maksuefektiivne finantseerimine

Mugav finantseerimisvorm, mis annab teile tehingu üle täieliku kontrolli. Liisite veokit ja kasutate seda kui enda oma. Lepingu lõppedes, pärast viimase makse tasumist, on veok teie päralt.

Kasutusrent

Maksimaalne paindlikkus

Lahendus, kus kõik võimalused on avatud. Lepingu lõppedes saate veoki tagastada, välja osta või liisingut pikendada.

Volvo finantsteenused ei paku maksundus- ega raamatupidamisnõustamist. Kliendid peaksid konsulteerima maksuametniku või raamatupidajaga konkreetsete tingimuste suhtes.

Soovite saada lisateavet?

Meie finantsspetsialistid aitavad teil leida kohandatud lahenduse.
Helistage või külastage neid – nad leiavad teile sobivaima paketi.