Veokid

10 cm võib teie maailma muuta

Volvo Remani pidurisadul tagab ohutuse, tööomadused ja töökindluse, mida Volvo veokilt ootate. Töötlemistäpsus on tagatud viimse kui millimeetrini ja see sobib kõigile sõidukitele, mis on ehitatud alates 2006. aastast.

Taastame varuosad nii, et te ei pea kunagi järeleandmisi tegema. Seetõttu on Volvo Remani pidurisadulatel 2-aastane rahvusvaheline garantii.

 

Täielik Volvo Remani pidurisadul

Nüüd saate osta täieliku taastatud Volvo Remani pidurisadula veokile, mis on toodetud alates 2006. aastast. Volvo Remani pidurisadula valimisega säilitate pidurisüsteemi terviklikkuse ning hoiate tulevased hooldus- ja remondikulud minimaalsena. Tegelikult töötab kõik samamoodi nagu siis, kui teie veok algselt tehasest lahkus.

 

2-aastane paigaldatud varuosade garantii

Kui valite Volvo Remani täieliku taastatud pidurisadula, mille paigaldab meie töökoja kõrge kvalifikatsiooniga tehnik, anname sellele sama garantii kui uuele osale. Juurdepääs ülemaailmsele hooldusvõrgule tähendab ühtlasi, et ükskõik, kus viibite, kehtib teie garantii rahvusvahelises ulatuses.

Kasutuskestuse maksimeerimine

Miks raisata aega pidurisadula parandamiseks, kui saate kergesti kogu seadme välja vahetada? Volvo Remani osad taastatakse nii, et need on originaalosa tööomaduste, töökindluse ja kvaliteediga võrdsed või isegi paremad. Protsess on üsna lihtne. Tagastate kulunud osa ja ostate selle asemele täieliku Volvo Remani osa. Kulunud osa kontrollitakse üle ja kui see on heaks kiidetud, taastatakse. Seejärel ladustame osa oma ülemaailmses laovõrgus, kuni mõni teine klient seda vajab.

Konkurentsivõimeline hind

Taastatud varuosad on konkurentsivõimelise hinnaga, sest hoolitseme teie veoki kogukulude eest. Soovime, et tunneksite, et saate oma Volvo veokit kasumlikult hooldada, ilma et see kahjustaks kvaliteeti, jõudlust ega töökindlust. Taastatud varuosad aitavad teil hoida oma Volvo Volvona.

Volvo ohutus ja jõudlus

Kui jutt on õnnetuse vältimisest, on ohutus sageli vaid sentimeetrite küsimus. Seetõttu pakub Volvo Trucksi piduritehnoloogia väga kõrget ohutustaset. See on Volvo Trucksi kaubamärgi lahutamatu osa. Suuremat stabiilsust, väiksemat peatumisteekonda ja paremat teelpüsivust saab saavutada ainult siis, kui pidurisüsteem töötab ideaalselt. Taastatud varuosad tagavad, et süsteem püsib sellisena, ning vajaduse korral uuendame seda osa uusima tehnoloogia abil – et säilitada Volvo Trucksilt oodatav ohutuse ja jõudluse tase.

Keskkonnahoid

Kulunud osade vahetamine võimaldab Volvol tarnida kvaliteetseid ja kulusäästlikke vahetusvaruosasid, vähendades samal ajal tooraine kasutamist kuni 85%, mis toob keskkondlikke eeliseid meile kõigile. Kõik on kooskõlas Volvo põhiväärtustega – need on kvaliteet, ohutus ja keskkonnahoid.

Ei mingeid kompromisse ohutusküsimustes

Võtke ühendust kohaliku esindusega ja küsige Volvo Remani pidurisadula kohandatud hinda.