Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo Exchange pidurisadul

10 cm võib teie maailma muuta

Volvo Exchange pidurisadul

Volvo Exchange pidurisadul tagab teile ohutuse, jõudluse ja töökindluse, mida Volvo veokilt ootate. Töötlemistäpsus on tagatud viimse kui millimeetrini ja see sobib kõigile sõidukitele, mis on ehitatud alates 2006. aastast.

Taastame varuosad nii, et te ei pea kunagi järeleandmisi tegema. Seetõttu on meie Volvo Exchange pidurisadulatel 2-aastane rahvusvaheline garantii.

 

Täielik vahetuspidurisadula üksus

Täielik vahetuspidurisadula üksus

Nüüd saate osta täieliku taastatud Volvo Exchange pidurisadula veokitele, mis on toodetud alates 2006. aastast. Vahetuspidurisadulate valimisega säilitate pidurisüsteemi terviklikkuse ning hoiate tulevased hooldus- ja remondikulud minimaalsena. Tegelikult töötab kõik samamoodi nagu siis, kui teie veok algselt tehasest lahkus.

 

2-aastane paigaldatud varuosade garantii

Kui valite Volvo asendusvaruosade hulgast täieliku taastatud pidurisadulaüksuse, mille on paigaldanud meie kõrge kvalifikatsiooniga töökojatehnik, anname sellele sama garantii nagu uuele osale. Juurdepääs ülemaailmsele hooldusvõrgule tähendab ühtlasi, et ükskõik, kus viibite, kehtib teie garantii rahvusvahelises ulatuses.

2-aastane paigaldatud varuosade garantii
Kasutuskestuse maksimeerimine

Kasutuskestuse maksimeerimine

Miks raisata aega pidurisadula remondile, kui saate kogu komplekti hõlpsalt välja vahetada? Volvo vahetusvaruosad on taastatud nii, et need vastavad jõudluse, töökindluse ja kvaliteedi algsele tasemele või ületavad selle. Protsess on üsna lihtne. Tagastate kulunud osa ja ostate vastutasuks täieliku Volvo vahetusvaruosa. Kulunud osa kontrollitakse üle ja kui see on heaks kiidetud, taastatakse. Seejärel ladustame osa oma ülemaailmses laovõrgus, kuni mõni teine klient seda vajab.

Konkurentsivõimeline hind

Konkurentsivõimeline hind

Taastatud varuosad on konkurentsivõimelise hinnaga, sest hoolitseme teie veoki kogukulude eest. Soovime, et tunneksite, et saate oma Volvo veokit kasumlikult hooldada, ilma et see kahjustaks kvaliteeti, jõudlust ega töökindlust. Taastatud varuosad aitavad teil hoida oma Volvo Volvona.

Volvo ohutus ja jõudlus

Kui jutt on õnnetuse vältimisest, on ohutus sageli vaid sentimeetrite küsimus. Seetõttu pakub Volvo Trucksi piduritehnoloogia väga kõrget ohutustaset. See on Volvo Trucksi kaubamärgi lahutamatu osa. Suuremat stabiilsust, väiksemat peatumisteekonda ja paremat teelpüsivust saab saavutada ainult siis, kui pidurisüsteem töötab ideaalselt. Taastatud varuosad tagavad, et süsteem püsib sellisena, ning vajaduse korral uuendame seda osa uusima tehnoloogia abil – et säilitada Volvo Trucksilt oodatav ohutuse ja jõudluse tase.

Volvo ohutus ja jõudlus
Keskkonnahoid

Keskkonnahoid

Kulunud osade vahetamine võimaldab Volvol tarnida kvaliteetseid ja kulusäästlikke vahetusvaruosasid, vähendades samal ajal tooraine kasutamist kuni 85%, mis toob keskkondlikke eeliseid meile kõigile. Kõik on kooskõlas Volvo põhiväärtustega – need on kvaliteet, ohutus ja keskkonnahoid.

Ei mingeid kompromisse ohutusküsimustes

Võtke ühendust Volvo esindusega ja saate teada originaalse asenduspidurisadula kohandatud hinna.