Veokid

Taastatud osade abil jääb teie Volvo Volvoks.

Volvo Reman

Saate kogu kindlustunde, mis Volvo originaalvaruosadega kaasneb, kuid madalama hinnaga ja väiksema keskkonnamõjuga.

Töökindel. Vastupidav. Soodne.

Tõeline Volvo on ainult see, mis vastab kõrgele kvaliteedistandardile, mida meilt ootate. Viimse detailini. Volvo Remanilt saate alati tippkvaliteedi. Sest need on Volvo originaalvaruosad, mille esialgne seisund on ümbertöötamise käigus taastatud ja millel on konkurentsivõimeline hind. Taastatud osade kvaliteedistandardid on täpselt samad kui täiesti uutel osadel. Ja tagatud on täpselt sama garantii.

Omadused ja eelised

  • Uutest osadest kulutõhusam
  • Alati uusimate tehniliste nõuete kohane
  • Samad garantiitingimused kui Volvo originaalosadel
  • Töökojas kulub remondiga võrreldes vähem aega
  • Sama kõrge kvaliteet ja tööomadused kui uuel osal
  • Väiksem mõju keskkonnale

Vaadake, kuidas kulunud osadest saavad Volvo Remani osad

Vaadake, kuidas taastamine annab kulunud osadele uue elu Volvo Remani osadena. 

Keskkonna jaoks õige valik

Võrreldes uute osade tootmisega võib kulunud osade taastamiseks kuluda kuni 85% vähem materjali ja kuni 80% vähem energiat. See tähendab, et valides Volvo Remani, teete nii oma veoki kui ka keskkonna jaoks õige valiku.

Varuosad, mida vajate

Meie Volvo Remani varuosade valik on turul üks suuremaid. Leiate kõik alates pihustitest, juhtseadmetest ja sidurikomplektidest kuni mootorite, käigukastide, turbolaadurite ja tahkete osakeste filtrini (DPF) – hinnad on soodsad ja kvaliteet tipptasemel.

Katsetatud. Ja veel kord katsetatud.

Kvaliteedi tagamine algab kulunud osa tagastamise hetkest. Kõigepealt võtame kõik komponendid lahti ning puhastame ja kontrollime neid põhjalikult. Laagrid, tihendid, harjad jms asendatakse täiesti uute Volvo originaalvaruosadega. Komponendid on töödeldud tehnilistele nõuetele vastavaks ja neid uuendatakse uusimate tehniliste andmete kohaselt. Seejärel katsetame kõiki Volvo Remani osi enne tehasest väljasaatmist uuesti. Lõpuks paigaldavad Volvo tehnikud need osad Volvo esindustes.

Võtke ühendust müügiesindusega

Alates sobiva varuosa leidmisest kuni veoki remontimise ja hooldamiseni – siinkohal aitab teid Volvo Trucksi esindus. Helistage meile või veelgi parem, külastage meid.