Volvo Estonia

EESTI

×
Loodud spetsiaalselt teie veoki ja teie ettevõtte jaoks

Volvo hoolduste planeerimine

Rikked ja kiirremondid vähendavad kasutuskindlust ja sissetulekut. Ennetav teenindamine ja ennetav hooldus säästavad neid. Seega tasub planeerida. Suurepärane uudis on see, et me teeme seda teie eest. Volvo hooldusplaan on koostatud spetsiaalselt teie veoki ja ettevõtte jaoks. Töökojakülastused on planeeritud, seisakud minimeeritud ja kasutuskindlus optimeeritud. See on ka täiesti tasuta.

Volvo trucks services servicing planning man black shirt

Kohandatud teie veokile

Rasked töötingimused tähendavad kiiremat kulumist. Väike läbisõit tähendab vähem hooldust. Seega ei pruugi see, mis sobib ühele veokile, sobida teie veokile. Jälgides teie vajadusi, veoki kasutamist ja ettevõtet, koostame teile individuaalse hooldusplaani, mis tagab teie veokile täpselt sellise hoolduse, mida see vajab – ei rohkem ega vähem.

Hoolduse planeerimine – kuidas me seda teeme

Samm 1: Me sisestame andmed

Tasuta hoolduse planeerimine algab veoki täpsete tehniliste andmete, kasutamise ja aastase läbisõidu ning teie tegevuse üksikasjade sisestamisega meie süsteemi. 

Samm 2: Identifitseerime
Pärast erinevate hooldusvälpade mõju testimist teie veoki kasutuskestusele määrame ideaalse hooldustaseme.

Samm 3: Planeerime
Kasutame teie andmeid individuaalse hooldusplaani koostamiseks, mis määrab aja, millal teie veok vajab hooldust ja mida konkreetselt teha. Seega teate alati, mida oodata.

Samm 4: Me hooldame

Kui hoolduse planeeritud aeg läheneb, võtame teiega aegsasti enne seda ühendust, et lihtsustada veokipargi planeerimist. 

Samm 5: Teeme peenhäälestuse
Iga kord, kui teie veok on töökojas, vaatame üle selle vajadused ja optimeerime teie plaani, mis võimaldab veokist või veokipargist alati maksimaalse võtta.

Planeerime koos

Volvo Trucksi müügiesindus korraldab teile tasuta hooldusplaani tegemise ja vastab kõigile hooldusega seotud küsimustele.