Veokid

Volvo hoolduste planeerimine

Rikked ja kiirremondid vähendavad kasutuskindlust ja sissetulekut. Ennetav hooldus ja ennetav korrashoid säästavad neid. Seega tasub planeerida. Ja me teeme seda teie eest. Volvo hooldusplaan on koostatud spetsiaalselt teie veoki ja ettevõtte jaoks. Töökojakülastused on planeeritud, seisakud minimeeritud ja kasutuskindlus optimeeritud. See on ka täiesti tasuta.

Kohandatud teie veokile

Rasked töötingimused tähendavad kiiremat kulumist. Väike läbisõit tähendab vähem hooldust. Seega ei pruugi see, mis sobib ühele veokile, sobida teie veokile. Ühendatud teenuste planeerimisel kasutame teie veoki sisseehitatud ühenduvust, et tuvastada selle ainulaadsed hooldusvajadused. Seejärel töötame ennetavalt teie hooldusplaani optimeerimiseks. Kõik selle tagamiseks, et teie veok saaks täpselt sellise hoolduse, mida see vajab – ei rohkem ega vähem.

Kasutuskindluse hooldusleping
 

Volvo kasutuskindluse hooldusleping on hooldusplaan reaalse maailma jaoks. See sisaldab ühendatud teenuste planeerimist, mille abil saame teie veoki sisseehitatud ühenduvuse abil kaugühenduse teel kontrollida teatud komponentide kulumist. Seejärel võtame teiega ennetavalt ühendust, kasutades teie veoki andmeid hooldusplaani optimeerimiseks. See tähendab, et töökojakülastusi saab planeerida teie veoki tegeliku kasutamise ja seisukorra kohaselt. Samuti tagab see, et külastused on tõhusamad ja osad on alati saadaval. Kõik selleks, et hoida teie veok töökorras ja liikvel.

Hoolduse planeerimine – kuidas me seda teeme

Samm 1: Me sisestame andmed

Tasuta hoolduse planeerimine algab veoki täpsete tehniliste andmete, kasutamise ja aastase läbisõidu ning teie tegevuse üksikasjade sisestamisega meie süsteemi. 

Samm 2: Identifitseerime
Pärast erinevate hooldusvälpade mõju testimist teie veoki kasutuskestusele määrame ideaalse hooldustaseme.

Samm 3: Planeerime
Kasutame teie andmeid individuaalse hooldusplaani koostamiseks, mis määrab aja, millal teie veok vajab hooldust ja mida konkreetselt teha. Seega teate alati, mida oodata.

Samm 4: Hooldame
Ühendatud teenuste planeerimise kaudu kontrollime kaugühenduse teel teie veoki tegelikku kasutust ja hooldusvajadust. Seejärel võtame teiega ennetavalt ühendust, et broneerida teie veokile aegsasti hooldus.

Samm 5: Teeme peenhäälestuse
Iga kord, kui teie veok on töökojas, vaatame üle selle vajadused ja optimeerime teie plaani, mis võimaldab veokist või veokipargist alati maksimaalse võtta.

Planeerime koos

Volvo Trucksi müügiesindus korraldab teile tasuta hooldusplaani tegemise ja vastab kõigile hooldusega seotud küsimustele.