Veokid

Rehvijälgimisteenus

Rehvijälgimisteenus

Võtke rehvidest maksimum ja maksimeerige veoki kasutusaeg. Volvo rehvijälgimisteenus sisaldab täiustatud rehvihoiatussüsteemi, mis aitab ette näha ja vältida rehvidega seotud liiklusõnnetusi. Hooldustööde koondamine samale töökojakülastusele hoiab teie veoki ja rehvid suurepärases seisukorras ja minimeerib töökojas viibimise aega. Ja meie spetsiaalne tugi suunab teid rehve optimaalse säästlikkusega kasutama.

Rehvihoiatussüsteem

See ühenduvusel põhinev tehnoloogia võimaldab teil pidevalt jälgida nii veoki kui haagise rehve. Ratastele paigaldatud andurid mõõdavad ööpäev läbi rõhku ja temperatuuri ning edastavad andmed nii veokijuhile kui ettevõttele.

Kogu hooldusvoog ühes kohas

Meie hooldustööde koondamine samale töökojakülastusele võimaldab teil vaid ühe kiire toiminguga põhjalikult kontrollida veoki ja rehvide tehnilist seisukorda. Peale kõrgekvaliteedilise hoolduse lühendab see ka töökojas viibimise aega ja vähendab vajalike töökojakülastuste arvu.

7-sekundiline turvisemustri skaneerimine

Ainulaadne laseripõhine tehnoloogia mõõdab hetkega kõikide rehvide turvisemustri täpse sügavuse. Neli ratast skaneeritakse vaid seitsme sekundiga ja tagatud on suurepärane mõõtetäpsus (1/10 mm).

Teie veoki ja rehvide tehnilise seisukorra põhjalik kontrollimine

Rehvitugi

Aitame teil valida rehve, mis on optimaalse säästlikkusega ja minimeerivad kütusekulu, lähtudes teie veokist ja kasutusvaldkonnast. Samuti saame teil aidata säästa aega ja ruumi, ladustades rehve suvel ning talvel.

Heaks kiidetud ADR-vedude jaoks

Ohtlike kaupade vedamisel võite olla kindel, et meie rehvihoiatussüsteem vastab ATEX-i direktiivi nõuetele ja on ADR-vedudeks lubatud. See lisab veondusvaldkonnas veel ühe ohutuse ja keskkonnahoiu mõõtme.

Säästke aega, rehve ja raha

Aegasäästev hooldus

Lastes kogu hoolduse teha ühes kohas, vähendate töökojakülastuste arvu ja säästate väärtuslikku aega. Sama kehtib ka meie efektiivse tipptasemel hooldusmeetodi kohta.

Parimas seisukorras veok

Meie kõrgekvaliteediline hooldus tagab teie veoki jõudluse ja väärtuse. See suurendab kasutuskindlust ja muudab teie töö ohutumaks.

Väiksemad kulud rehvidele ja kütusele

Õiged rehvid ja ennetav hooldus koos rataste õigete seadenurkade ja kokkujooksuga võimaldavad teil maksimeerida nii kütusesäästlikkust kui rehviturvise kasutuskestust.

Mugavus ja vähem haldamist

Ainult ühes töökojas käimine, ainult ühele kontaktisikule helistamine ja ainult ühe arve maksmine muudab hoolduse teie jaoks palju lihtsamaks ja tõhusamaks.

Väiksem ebameeldivate üllatuste oht

Meie ennetav hooldus võimaldab teil tegeleda riskidega enne, kui need muutuvad probleemideks. See minimeerib seisakute, remonditööde ja ootamatute kulude riski.

Parem kulukontroll

Teie tegevuskulud muutuvad kergemini prognoositavateks. Maksate kindla suurusega tasu kilomeetri kohta ja meie ennetav hooldus minimeerib ettenägematute remonditööde ohu.

Volvo originaalhooldus

Volvo originaalhooldus

Laske oma veokit hooldada kõige kogenumatel tehnikutel kõige tänapäevasemas töökojas, kasutades sobivaimaid tööriistu ja varuosi.

Lugege täpsemalt rehvijälgimisteenuse kohta