Volvo Estonia

EESTI

×
Rehvijälgimisteenus

Pange rehvid kasutuskindlust suurendama 

Rehvijälgimisteenus

Rehvijälgimisteenus võimaldab teil rehve maksimaalselt kasutada ja maksimeerib sõiduaega maanteel. Selle ulatuslik reaalajas jälgimisfunktsioon aitab teil ette näha ja vältida rehvidega seotud liiklusõnnetusi. Tipptasemel hooldus hoiab teie veoki ja rehvid suurepärases seisukorras ja minimeerib töökojas viibimise aega. Oluline on seegi, et see teenus suunab teid rehve optimaalse säästlikkusega kasutama.

Rehvide reaalajas jälgimine

See ühenduvusel põhinev tehnoloogia võimaldab teil pidevalt jälgida nii veoki kui haagise rehve. Ratastele paigaldatud andurid jälgivad ööpäev läbi rõhku ja temperatuuri ning edastavad andmed nii veokijuhile kui ettevõttele.

Kogu hooldusvoog ühes kohas

Meie ühes kohas toimuv hooldusvoog võimaldab teil vaid ühe kiire toiminguga ulatuslikult kontrollida veoki ja rehvide tehnilist seisukorda. Peale kõrgekvaliteedilise hoolduse lühendab see ka töökojas viibimise aega ja vähendab vajalike töökojakülastuste arvu.

7-sekundiline turvisemustri skaneerimine

Ainulaadne laseripõhine tehnoloogia mõõdab hetkega kõikide rehvide turvisemustri täpse sügavuse. Neli ratast skaneeritakse vaid seitsme sekundiga ja tagatud on suurepärane mõõtetäpsus (1/10 mm).

Rehvitugi

Aitame teil valida rehve, mis on optimaalse säästlikkusega ja minimeerivad kütusekulu, lähtudes teie veokist ja kasutusvaldkonnast. Samuti saame teil aidata säästa aega ja ruumi, ladustades rehve suvel ning talvel.

Rehvitugi

Säästke aega, rehve ja raha

Service procedure

Aegasäästev hooldus

Lastes kogu hoolduse teha ühes kohas, vähendate töökojakülastuste arvu ja säästate väärtuslikku aega. Sama kehtib ka meie efektiivse kõrgetasemelise hoolduse kohta.

Truck service

Parimas seisukorras veok

Meie kõrgekvaliteediline hooldus tagab teie veoki jõudluse ja väärtuse. See suurendab kasutuskindlust ja muudab teie töö ohutumaks.

Secured functionality

Väiksemad kulud rehvidele ja kütusele

Õiged rehvid ja ennetav hooldus koos rataste õigete seadenurkade ja kokkujooksuga võimaldavad teil maksimeerida nii kütusesäästlikkust kui rehviturvise kasutuskestust.

Driver

Mugavus ja vähem haldamist

Ainult ühes töökojas käimine, ainult ühele kontaktisikule helistamine ja ainult ühe arve maksmine muudab hoolduse teie jaoks palju lihtsamaks ja tõhusamaks.

Optimised uptime

Väiksem ebameeldivate üllatuste oht

Meie ennetav hooldus võimaldab teil tegeleda riskidega enne, kui need muutuvad probleemideks. See minimeerib seisakute, remonditööde ja ootamatute kulude riski.

Cost control

Parem kulukontroll

Teie tegevuskulud muutuvad kergemini prognoositavateks. Maksate kindla suurusega tasu kilomeetri kohta ja meie ennetav hooldus minimeerib ettenägematute remonditööde ohu.

Tyre Gold Contract

Rehvide Kuldleping

Rehvide Kuldleping tagab teile kindlustunnet pakkuva rehvide reaalajas jälgimise, ühes kohas toimuva tõhusa hooldusvoo ja kasuliku rehvitoe. Kõik see kindla suurusega tasu eest kilomeetri kohta, pakkudes kindlat kulukontrolli ja vähem haldamist.

Genuine Volvo Service

Volvo originaalhooldus

Laske oma veokit hooldada kõige kogenumatel tehnikutel kõige tänapäevasemas töökojas, kasutades sobivaimaid tööriistu ja varuosi.

Lugege täpsemalt rehvijälgimisteenuse kohta