Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Pakume teile homset maailma. Täna

EHITUSVEDU

Linnad kasvavad. Teie ja teie veokid muudavad selle kõik tegelikkuseks ning kõik sõltub teie tarnetest. Pakume lahendusi, mis võimaldavad teil vedada suuremat koormust, läbida rasket maastikku, lühendada tsükliaegu, suurendada kasutuskindlust, vabastada juhi õlad pingest ja vähendada kütusekulu. 

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

Tugev esiosa
Konstrueeritud maailma raskeimate maastike jaoks.

Roomekäikudega I-Shifti käigukast
Suurepärane paigaltvõtuvõime isegi täiskoormuse korral ja täielik kontroll võimsuse üle väga väikesel kiirusel.

Võimsus igaks otstarbeks
Volvoga on vajalik võimsus alati käeulatuses. Jõuülekanded mudelitele Volvo FMX, Volvo FH, Volvo FM, Volvo FE ja Volvo FL.

Kontroll veojõu üle
Ärge laske veokil kinni jääda – veojõukontrollisüsteemi paneeli on lihtne kasutada. Diferentsiaalilukustuse, vedava esitelje ja muude veojõukontrollifunktsioonide rakendamiseks keerake nuppu päripäeva.

Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib
Täiuslik stabiilsus ja juhitavus igal kiirusel ning väiksem pinge õlgades.

Väline juhtimine
Juhtige veokit väljaspool kabiini.

Tandemi telje tõstuk
Ideaalne lahendus, kui sõidate ühe otsa täiskoormaga ja tagasi tühjalt.

Rohkem koormust teel
Meie raamil on palju komponente ja vedrustusvariante, mis on kohandatud erinevate vajadustega. Õhkvedrustuse korral saate ühendada tohutu kandevõime, täiusliku manööverdusvõime ja sõidumugavuse. Iga õhkvedrustusega esitelje kandevõime on kuni 10 tonni. See võib suurendada teie tootlikkust, parandada töökeskkonda ja tänu väiksemale vibratsioonile säästa veoki komponente.

Mugavad kabiinid
Kõik meie kabiinid on väga mugavad, väikese müratasemega ja ruumikad. Alati teie ohutuse tagamiseks. Kabiini sisustus: mudelid Volvo FMXVolvo FHVolvo FMVolvo FE ja Volvo FL.

Nähtavus
Suurepärane nähtavus suurte aknapindade ja hästi disainitud peeglitega. Saate lisada kuni kaheksa kaamerat ja jälgida mitut vaadet.

Paindlik raamikontseptsioon
Volvo Trucksi raamikontseptsioon tähendab, et saate raamid ja teljekinnitused täpselt soovikohaselt ja otse tehasest. Müügiesindaja aitab teil oma veokit kohandada.

Pealisehitise lihtne paigaldamine
Muudame pealisehitise paigaldajatele lihtsaks veoki kohandamise teie tööülesannete jaoks. Volvo pealisehitise paigaldamise juhised annavad selgeid juhtnööre.

Kaitske kasutuskindlust Volvo Kuldlepinguga
Parim viis kasutuskindluse tagamiseks on Volvo Kuldleping, mis hõlmab kogu ennetava hoolduse ja veoki remontimise kindla kuutasu eest. Veok suhtleb töökojaga ka kaugjuhtimise teel, et muuta teie külastused võimalikult tõhusaks.

Näiteklient

Isegi raske koormaga on veok väga stabiilne. I-Shifti käigukast on väga täpne. Ma arvan, et see on suurepärane veok.

Ehitage oma tulevikku

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida ehitusvedude jaoks parim lahendus.