Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Sõidab, kuhu vaja

METSAVEDU

Kitsad kohad, minimaalne kliirens, kehv teepind ja keerulised tõusud – olete seda kõike kogenud. Puidu, hakkpuidu ja metsandustoodete vedu nõuab teilt ning teie seadmetelt oskust ja täpsust. Pakume lahendusi, mis aitavad teil lühema ajaga rohkem ära teha. Rasketes tingimustes kasutamiseks loodud lahendused, mis ei vea teid kunagi alt.

Volvo FH16

Suurepärane mugavus ja suur võimsus

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 550–750 hj.

Avarad ja mugavad kabiinid viies suuruses. Optimeeritud raskete tööülesannete ja pikkade vahemaade jaoks. Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos individuaalsete seadete ja stabiilsusabiga. Roomekäikudega I-Shifti käigukast. Mitme kiirusega tagasikäik. Tandemi telje tõstuk. Eriti tugev kaitseraud.

Volvo FH

Suurepärane mugavus ja tõhusus

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 420–540 hj.

Avarad ja mugavad kabiinid viies suuruses. Optimeeritud pikkade vahemaade jaoks.

Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, veeldatud maagaas, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos individuaalsete seadete ja stabiilsusabiga. Roomekäikudega I-Shifti käigukast. Mitme kiirusega tagasikäik. Tandemi telje tõstuk. Eriti tugev kaitseraud.

Volvo FMX

Konstrueeritud raske maastiku jaoks

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 330–540 hj.

Ohutud ja mugavad kabiinid kuues suuruses. Optimeeritud suure koormuse jaoks nõudlikes tingimustes. Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, hüdrogeenitud taimeõli, biodiislikütus.

 

Põhilahendused

Eriti aeglaste roomekäikudega I-Shift. Tandemi telje tõstuk.

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

Kuni 750 hobujõudu – kergesti taltsutatav
Volvoga on vajalik võimsus alati käeulatuses. Volvo FH16 roolis – see pakub kuni 750 hj võimsust ja 3550 Nm pöördemomenti. Võimsus on olemas, kui seda vajate, ja see muudab Volvo FH16 juhtimise lihtsaks.

Roomekäikudega I-Shifti käigukast
Saavutage suurepärane paigaltvõtuvõime isegi täiskoormuse korral ja täielik kontroll võimsuse üle väga väikesel kiirusel. Roomekäikudega I-Shiftiga ei pea te tegema kompromisse kütusesäästus ega paigaltvõtuvõimes.

Sirgestuspiduriga turvaliselt allamäge
Veok ja täiskoormaga haagis mäest alla sõitmas. Autorongi sirgestuspidur rakendab haagise rattapidurid, et autorongi sirgena hoida ja vältida selle külglibisemist.

Veojõukontrolli süsteem
Veokijuhi kasutajaliides annab teile täpse kontrolli iga telje koormuse, abitelje suruki funktsiooni ja kõikide diferentsiaalide üle. Parema haarduvuse saavutamiseks keerake lihtsalt veojõukontrollisüsteemi nuppu päripäeva.

Optimeerige I-See'ga
I-See kasutab topograafilisi andmeid, et optimeerida kiirust ja käiguvahetust teie marsruutidel kütusesäästu tagamiseks.

Eriti tugev kaitseraud.
Tugev esiosa koos eriti tugeva kaitseraua ja mootori põhjakaitsega kaitseb olulisi komponente ning muudab teie veoki sobivaks karmides tingimustes kasutamiseks.

Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib
Kas soovite täiuslikku stabiilsust ja juhitavust igal kiirusel ning väiksemat pinget õlgades? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga.

Väline juhtimine
Volvo dünaamiline roolisüsteem pakub võimalust kaugjuhtimiseks. Nii saate veokit juhiistmest eemal olles juhtida.

Mugavad kabiinid
Kõik meie kabiinid on väga mugavad, väikese müratasemega ja ruumikad. Teie ja vajalike asjade jaoks.

Manööverdusvõime.
Oleme muutnud pikkade mitmeteljeliste autorongide juhtimise lihtsamaks. Veotelje ees/taga paiknevate abitelgede tõttu on pöördenurk suur. Tänu tandemi telje tõstukile sarnaneb tandemteljega veoki pööramine ühe veoteljega veoki pööramisele.

Nähtavus
Suured aknapinnad ja hästi disainitud peeglid tagavad suurepärase nähtavuse. Peale selle saate lisada kuni kaheksa kaamerat, mille vaated kuvatakse külgekraanil. Teil on täielik ülevaade.

Esivedu vajaduse korral
Automaatne esiveo kontrollisüsteem lülitab vedava esitelje sisse, kui seda vajate. ja välja, kui seda enam vaja ei ole.

Koht tõstuki jaoks
Valige üks meie madalatest magamiskohaga kabiinidest ja tehke üleval ruumi tõstuki jaoks.

Kaitske kasutuskindlust Volvo Kuldlepinguga
Parim viis kasutuskindluse tagamiseks on Volvo Kuldleping, mis hõlmab kogu ennetava hoolduse ja veoki remontimise kindla kuutasu eest. Veok suhtleb töökojaga ka kaugjuhtimise teel, et muuta teie külastused võimalikult tõhusaks. Teie veok hoitakse võimalikult heas korras ja teil on täielik kontroll oma kulude üle. Kui teie läbisõit on muutuv, valige paindlik Kuldleping Flexi-Gold, mis pakub sama ulatust, kuid teie ettevõtte aktiivsusele kohandatud tasu eest.

Näiteklient

Peame kütusesäästlikkusel pidevalt silma peal hoidma ja kütusekulu optimeerima, sest sõidame alati täiskoormaga.

Teie tööhobune ootab

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida metsavedude jaoks parim lahendus.