Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Kui numbrid on äärmuslikud

Raskevedu

Raskeimate veoülesannete täitmine tähendab, et peate ületama tavapäraseid piire ja tegema seda, mida keegi teine ei suuda. Olete ekspert ja teie ülesanded on ainulaadsed. Meie lahendused tagavad teile täieliku kontrolli nii aeglaselt sõitu alustades kui ka suuremal kiirusel sõitmisel. Tegelikult saate veoki, mis tagab ka kuni 325-tonnise täismassiga autorongi suurepärase paigaltvõtuvõime. 

Volvo FH16

Suur jõud ja mugavus

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 550–750 hj.

Avarad ja mugavad kabiinid viies suuruses. Optimeeritud pikkade vahemaade jaoks. Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Roomekäikudega I-Shifti käigukast. I-Shift raskete töötingimuste jaoks. Mitme kiirusega tagasikäik. 750 hj mootor. Suur autorongi täismass (325 tonni).

Volvo FH

Suurepärane mugavus ja tõhusus

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 420–540 hj.

Avarad ja mugavad kabiinid viies suuruses. Optimeeritud pikkade vahemaade jaoks.

Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, veeldatud maagaas, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Volvo dünaamiline roolisüsteem koos individuaalsete seadete ja stabiilsusabiga. Roomekäikudega I-Shifti käigukast. Mitme kiirusega tagasikäik. Tandemi telje tõstuk. Eriti tugev kaitseraud.

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

Eriti aeglaste roomekäikudega I-Shift  
Saavutage suurepärane paigaltvõtuvõime kuni 325-tonnise täismassiga autorongi korral ja täielik kontroll võimsuse üle väga väikesel kiirusel. Ilma, et peaksite tegema järeleandmisi kütusesäästlikkuses ega käivitumisvõimes. 

Kuni 750 hobujõudu – kergesti taltsutatav
Volvoga on vajalik võimsus alati käeulatuses. Volvo FH16 roolis – see pakub kuni 750 hj võimsust ja 3550 Nm pöördemomenti. 

38-tonnise kandevõimega telik 
Vastupidav lahendus, mis suurendab kandevõimet. Meie raskeveokitelik tuleb kergesti toime kuni 38-tonnise telikukoormusega.

Teljekoormus ja veojõukontrolli süsteem 
Veokijuhi kasutajaliides annab teile põhjaliku kontrolli iga telje koormuse ja kõigi diferentsiaalide üle. Veojõu suurendamiseks keerake lihtsalt juhtseadist päripäeva.

Sirgestuspiduriga turvaliselt allamäge 
Veok ja täiskoormaga haagis mäest alla sõitmas. Autorongi sirgestuspidur rakendab haagise rattapidurid, et autorongi sirgena hoida ja vältida selle külglibisemist. 

Tugev esiosa 
Maailma raskeimate maastike jaoks konstrueeritud tugev esiosa koos eriti tugeva kaitseraua ja mootori põhjakaitsmega kaitseb selliseid olulisi osi, nagu esilaternad ja mootori komponendid. Ebatasane kivine ja kruusatee teid ei peata. 

Nähtavus
Suured aknapinnad ja hästi disainitud peeglid tagavad suurepärase nähtavuse. Peale selle saate lisada kuni kaheksa kaamerat, mille vaated kuvatakse külgekraanil. Teil on täielik ülevaade.

Haakeseade
Lükake või tõmmake raskeid koormaid, kasutades esiosas paiknevat integreeritud haakeseadet. Sobib suurepäraselt kahe või enama veoki ühendamiseks sama autorongiga.

Pidurdusvõime iga vajaduse jaoks
Lisapidurid annavad teile kontrolli iga olukorra üle. Retarder tagab suurel kiirusel stabiilse võimsuse. Ja koos roomekäikudega I-Shifti käigukastiga vastab Volvo mootorpidur teie vajadustele ka tõeliselt väikesel kiirusel.

Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib
Kas soovite täiuslikku stabiilsust ja juhitavust igal kiirusel ning väiksemat pinget õlgades isegi raske koormaga sõites? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga. 

Ruumikad kabiinid
Kõik meie kabiinid pakuvad teie ja vajalike asjade jaoks rohkelt ruumi. Kuni 220 cm seisukõrgusega kabiin Globetrotter XL pakub teel olles suurepärast olmemugavust. Ja kui sellest ei piisa, on saadaval veelgi ruumikam valik – Globetrotter XXL. 

Volvo Kuldleping
Parim viis kasutuskindluse tagamiseks on Volvo Kuldleping, mis hõlmab kogu ennetava hoolduse ja veoki remontimise kindla kuutasu eest. Veok suhtleb töökojaga ka kaugjuhtimise teel, et muuta teie külastused võimalikult tõhusaks. Teie veok hoitakse võimalikult heas korras ja teil on täielik kontroll oma kulude üle. Kui teie läbisõit on muutuv, valige paindlik Kuldleping Flexi-Gold, mis pakub sama ulatust, kuid teie ettevõtte aktiivsusele kohandatud tasu eest.

Näiteklient

Neis tingimustes on hea, kui saan veoki roolisüsteemile ja automaatsele käiguvahetusele kindel olla. See annab meelerahu, mis võimaldab muretult teekonnale keskenduda.

Tegelete raskevedudega?

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida oma veondustegevuse jaoks parim lahendus.