Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Karmid tingimused nõuavad vastupidavat varustust.

Kaevandusvedu

Järsud tõusud, suured laskumised, järsud kurvid ja kitsad kohad maksimaalselt koormatud veokiga – see kõik nõuab teilt maksimaalset keskendumist ja kontrolli veoki üle. Toetame teid, et saaksite hoida tootmisvoogu ka keerulistes tingimustes.

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

38-tonnise kandevõimega telik
Kas otsite vastupidavat lahendust, et oma tootlikkust suurema kandevõimega maksimeerida?

Tugev esiosa
Mõeldud rasketes tingimustes kasutamiseks raskel maastikul.

Roomekäikudega I-Shifti käigukast
Saavutage suurepärane paigaltvõtuvõime isegi täiskoormuse korral ja täielik kontroll võimsuse üle väga väikesel kiirusel.

Viieteljelised veokid otse tehasest
Ehitame teie Volvo veoki tehases kuni viie teljega 10×4 või 10×6 konfiguratsioonis, et saaksite vedada suurt koormat isegi ilma haagiseta.

Veojõud siis, kui seda vajate
Saavutage kontroll veojõu ja tootlikkuse üle. Diferentsiaalilukke saab lihtsa kasutajaliidese kaudu kergesti juhtida. Kui meie veokil on vedav esitelg, lülitub see automaatselt sisse, kui seda vajate. Ja lülitub välja, kui seda enam vaja ei ole.

Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib
Kas soovite suurepärast manööverdusvõimet ja väiksemat pinget õlgades? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga.

Allmaakaevandustöödeks mõeldud kabiinid
Meie madalad päevakabiinid ja madalad magamiskohaga kabiinid sobivad suurepäraselt allmaatöödeks, kus kõrgus on piiratud. Saate isegi lasta kabiinile paigaldada kukkuvate esemete eest kaitsva konstruktsiooni. Ja klaaskatuse asemel terasest katuseluugi.

Volvo hoolduste planeerimine
Rikked ja kiirremondid vähendavad kasutuskindlust ja sissetulekut. Ennetav teenindamine ja ennetav hooldus säästavad neid. Seega tasub planeerida. Suurepärane uudis on see, et me teeme seda teie eest. Volvo hooldusplaan on koostatud spetsiaalselt teie veoki ja ettevõtte jaoks. See optimeerib teie kasutuskindlust ja on täiesti tasuta.

Näiteklient

Me ei tea kunagi, mis meid ees ootab. Maapind liigub ja mis ühel hetkel paistab ühtmoodi, võib järgmisel hetkel kiirelt muutuda

Tegelete kaevandamisega?

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida kaevandusvedude jaoks parim lahendus.