Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Linnade tarneahelate tugevaim lüli

PIIRKONDLIK VEDU

Piirkondlike logistikakeskuste ühendamisel on palju kaalul. Tarneajad, teie ja klientide maine, lepingud ja tulevased ülesanded. Pakume teile tööriistu, mis aitavad teil täita erinõudeid ja pidada oma lubadusi. Tööriistu, mis aitavad teil olla tõhus, täpne ja usaldusväärne nii tarneaegades kui ka kuludes.

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

Nähtavus
Suurepärane nähtavus suurte aknapindade ja hästi disainitud peeglitega. Saate lisada kuni kaheksa kaamerat – üks neist on nurgakaamera kaassõitja poolel, mis on paigutatud kaassõitjapoolsesse tahavaatepeeglisse.


Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib
Kas soovite täiuslikku stabiilsust ja juhitavust igal kiirusel ning väiksemat pinget õlgades? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga.

Teie andmete tipptase
Volvo Connect on teie digiteenuste veebiliides, teie digikodu, mis tagab kasumlikuma veondustegevuse. Nii saate tõsta veoki kasutuskindluse, tõhususe ja jõudluse uuele tasemele.

Topeltsiduriga I-Shift
Topeltsiduriga I-Shift pakub tõeliselt sujuvat ja dünaamilist kiirendust. Käiku vahetatakse sekundi murdosa jooksul. 

Optimeerige I-See'ga
I-See kasutab topograafilisi andmeid, et optimeerida kiirust ja käiguvahetust teie marsruutidel kütusesäästu tagamiseks. 

Gaasimootoriga veokid
Meie gaasimootoriga veokid töötavad veeldatud maagaasil (LNG), mis vähendab kohe teie CO2-jalajälge, säilitades jõudluse ja tootlikkuse. Need võimaldavad oluliselt vähendada ka kulutusi kütusele.

Mugavad kabiinid
Kõik meie kabiinid on väga mugavad, väikese müratasemega ja ruumikad. Teie ja vajalike asjade jaoks.

Volvo Kuldleping
Parim viis kasutuskindluse tagamiseks on Volvo Kuldleping, mis hõlmab kogu ennetava hoolduse ja veoki remontimise kindla kuutasu eest. Veok suhtleb töökojaga ka kaugjuhtimise teel, et muuta teie külastused võimalikult tõhusaks. Teie veok hoitakse võimalikult heas korras ja teil on täielik kontroll oma kulude üle. Kui teie läbisõit on muutuv, valige paindlik Kuldleping Flexi-Gold, mis pakub sama ulatust, kuid teie ettevõtte aktiivsusele kohandatud tasu eest.

Teie veok ootab

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida piirkondlike vedude jaoks parim lahendus.