Veokid

Volvo FE. Kompaktne, kuid mitmekülgne

Volvo FE-d saab kohandada peaaegu iga töö jaoks. Linnasisesed veod, prügivedu, ehitusveod või avalik- ja kommunaaltransport. Sellel on suur kandevõime ja valikuvõimaluste hulka kuuluvad elektri-, gaasi- või diiselmootor. Veok ja kohandatud teenused on loodud teie äritegevuse edendamiseks. Kasutuskindlus, efektiivsus ja kasumlikkus suurenevad. See veok on tööks valmis.

Maksimaalne kasu

Võtke energiast ja kütusest maksimum

Teie töödele kohandatud võimsus

Kogu teave Volvo FE jõuülekannete kohta

Siin ja seal

Veoki ümbruses töötamine

Lühifaktid Volvo FE kohta

Mootorite võimsused: 250–350 hj
Neli kabiinisuurust
Elekter, surumaagaas ja hüdrogeenitud taimeõli
Sadulveduk või raamveok
Täpsem info tehnilistes andmetes

Teie tööülesannete jaoks kohandatud

Töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Las teie tööülesanded olla veelgi tõhusamad

Vaadake Volvo FE ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Sobib ideaalselt nende veondussektorite jaoks

Volvo FE kabiinivalikud

Volvo FE eelised

Toitevalikud

Valige elektri-, gaasi- või diiseljõuallika vahel. Võite kohandada Volvo FE vastavalt oma ülesannetele ja lepingutele – isegi kõige rangemate eeskirjade puhul.

Toitevalikud

Madala sissepääsuga kabiin

Saate kokkupööratavate uste kaudu hõlpsalt kabiini siseneda ja sealt väljuda kui ka parima nähtavuse igas suunas.

Madala sissepääsuga kabiin

Kandevõime

Volvo FE raam on kerge ja tugev ning seda saab optimeerida väga suure kandevõime jaoks, kasutades 6 × 2 kalluri konfiguratsiooni.

Kandevõime

Teie äritegevust toetavad teenused

Kujundage see enda käe järgi. Vaadake meie veokite lisavarustust

Laadige alla Volvo FE brošüür

Volvo FE KKK

Vaadake Volvo FE-d, kui töötate linnakeskkonnas ja kõrge agiilsusega, kuid vajate siiski suurt kandevõimet. Seda on lihtne juhtida ja sellel on suurepärane kandevõime. See sobib suurepäraselt kaubaveoks, jäätmete kogumiseks ja ehitusvedudeks.

Valikuid on palju. Peale diislikütuse töötab Volvo FE alternatiivkütustel, nagu biodiisel ja hüdrogeenitud taimeõli. Samuti on saadaval gaasimootoriga Volvo FE CNG, mis töötab biogaasil ja vähendab CO₂-heitmeid. Lõpuks on saadaval täiselektriline Volvo FE Electric, millel on nullheitmed, see töötab vaikselt ja sellel on tüüpiliste tööde puhul sõiduulatust kuni 200 km.

See sõltub sellest, kuidas te raami kohandate ja millist haagist te kasutate. Kõige robustsema tandemtelikuga Volvo FE on 32-tonnise täismassiga. See sobib kerge raami ja kabiiniga kombineerituna suurepäraselt suure kandevõimega kompaktsele veokile

Jah, saate küll. Seda on võimalik saada kaheteljelise sadulvedukina, mis sobib järelhaagiste vedamiseks, kui eelistatakse väikest kaalu suurele kandevõimele, suuremat keskmist kiirust ja suurepärast ööbimismugavust.

Volvo FE madala sissepääsuga kabiin on suurepärane valik, kui juhid palju kabiini sisenevad ja sealt väljuvad – näiteks jäätme- ja jaotusvedudel. Sisenemiskõrgus on nii madal kui 440 mm ja saadaval on kahte versiooni. Üks sileda põrandaga kabiini ja kuni nelja istmega ning teine kahe istme ja mootoritunneliga.

Volvo FE Electricuga on see lihtne, kui teie partneriks on Volvo Trucks. Kui soovite elektriveokitele üle minna, pakume teile täielikku paketti koos kõigi teenuste ja toega, mida vajate e-mobiilsusele üleminekuks.

Diiselmootorite valik ulatub kuni 350 hj ja 1400 Nm-ni, mida on piisavalt. Kui lähete üle elektriveokitele, siis saate koheselt 300 hj ja maksimaalse pöördemomendi.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.