Veokid

Kohandatud teie vajadustega

Volvo FE raam

Volvo FE paindlik raamilahendus, mida saab kohandada väga erinevatele ülesannetele. Tulemuseks on kerge, kuid piisavalt tugev veok kõige raskemate koormate veoks. Uskumatult vastupidav. Seega sobib Volvo FE teile sõltumata teie vedude tüübist.

Jäik, kuid paindlik

Volvo FE raami saab konfigureerida peaaegu kõikide pealisehitiste jaoks. Nelinurkse profiili ja lameda disainiga jõuline ja jäik raam muudab pealisehitise tegemise lihtsaks ja lahendus sobib ka kõige nõudlikumatele tegevusaladele. Sõltumata sellest, kas valite elektri-, gaasi- või diiselmootori.

Kohandatud, paigaldusvalmidusega või standardne

Volvo FE saab tellida standardse raamikomplektiga. Kuid kui soovite pealisehitise valmistaja tööd tõeliselt kergendada, saate tellida veoki kas paigaldusvalmiduse komplektiga või isegi mingiks spetsiifiliseks otstarbeks kohandatud raamiga.

Vähem aega pealisehitise paigaldaja juures

Tellige Volvo FE ja pealisehitise valmistaja saab kohe ligipääsu Volvo kereehitusjuhendile. Kasutades täpseid tehnilisi andmeid ja süsteemis olevaid 3D jooniseid, võib töö alata isegi enne veoki lahkumist tehasest. See muudab tarnimise kiiremaks ja ka kuluefektiivsemaks.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Erirakenduste jaoks

Erirakenduste jaoks (näiteks prügiveokid, paakveokid ja kraanad) on võimalik raami spetsiaalselt kohandada. Raami optimeerimiseks muudetakse komponentide nagu kütuse- ja AdBlue-paagi paigutust.

Tagateljed

Valikus on neli tagatelge erinevates kombinatsioonides. Kandevõime vahemik on 13–23 tonni.

Raami kõrgus

Olenevalt mudelist on saadaval kaks 7 või 8 mm seinapaksusega 266 ja 300 mm kõrgust raamiprofiili.

Tööriistakastid

Volvo FE-le saab paigutada kaks eraldi tööriistakasti, kus saab hoida kinnitusrihmu ja muud varustust. Suurused on vastavalt 55 ja 125 liitrit.

Abiteljed

Saadaval on kahte liiki abitelgi – üksik- ja topeltratastega mittepööratav abitelg või üksikratastega hüdrauliliselt pööratav abitelg. Mõlemal juhul saab ilma koormata sõites kasutada tõstefunktsiooni.

Topeltraam

Kolmeteljelistel veokitel on tagateliku piirkonna tugevdamiseks topeltraam.

Esiteljed

Saadaval on hooldusvabad esiteljed, mille maksimaalne kandevõime on 7,1; 7,5; 8,0 või 9,0 tonni.

Piisavalt energiat

Elekter, gaas või diisel? Sellest hoolimata on teil energiavarudeks mitu võimalust. Veokid mahutavad 3 või 4 akukomplektiga 280–375 kWh, 6 või 8 gaasipaaki, 160–630 liitrit diislikütust.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.