Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FE paindlik raamilahendus

Edu aluseks

Volvo FE raam

Meie inseneridel oli visioon – paindlik raam, mida saab kohandada peaaegu kõikide ülesannete täitmiseks. Tulemuseks on kerge, kuid piisavalt tugev veok kõige raskemate koormate veoks. Uskumatult vastupidav. Ja lõputult kohandatav. Seega sobib Volvo FE teile sõltumata teie vedude tüübist.

Volvo FE raam – lihtsustab pealisehitise paigaldamist

Jäik, kuid paindlik

Volvo FE raami saab konfigureerida peaaegu kõikide pealisehitiste jaoks. Nelinurkse profiili ja lameda disainiga jõuline ja jäik raam muudab pealisehitise tegemise lihtsaks ja lahendus sobib ka kõige nõudlikumatele tegevusaladele. Euro 6 nõuete kohaselt täiustatud raamikomplekt tähendab, et Volvo FE-d ei mõjuta karmimad heitmenormid.

Vähem aega pealisehitise paigaldaja juures

Tellige Volvo FE ja pealisehitise valmistaja saab kohe ligipääsu Volvo kereehitusjuhendile. Kasutades täpseid tehnilisi andmeid ja süsteemis olevaid 3D jooniseid, võib töö alata isegi enne veoki lahkumist tehasest. See muudab tarnimise kiiremaks ja ka kuluefektiivsemaks.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised aitavad tarneaega lühendada
The Electronic Control System of the Volvo FE

Kiire ja lihtne laadimine

Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. See tähendab kiiret, efektiivset laadimist igal kõrgusel.

Choose between mechanical cab suspension or air suspension

Tipptasemel vedrustus

Saate garanteeritud sujuva sõitmise. Valige kabiini mehaaniline vedrustus spiraalvedrude ja amortisaatoritega nii ees kui taga. Või kabiini täielik õhkvedrustus, millel on õhkpadjad nii ees kui taga.

Volvo FE chassis cyclist blue truck

Elektrooniline pidurisüsteem (EBS)

Volvo FE-l on nii esi- kui tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid. Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS) tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad ABS ja kombineeritud pidurdamine, mis kasutab veoki erinevaid pidureid ühtlase pidurdamise ning rehvide ja pidurite väiksema kulumise saavutamiseks. Laiendatud EBS-pakett sisaldab ka kallakul hoidmise funktsiooni.

Paindlik raamilahendus

Paindlik raamilahendus

Kohandatud, paigaldusvalmidusega või standardne

Volvo FE saab tellida standardse raamikomplektiga. Kuid kui soovite pealisehitise valmistaja tööd tõeliselt kergendada, saate tellida veoki kas paigaldusvalmiduse komplektiga või isegi mingiks spetsiifiliseks otstarbeks kohandatud raamiga.

Erirakenduste jaoks

Erirakenduste jaoks (näiteks prügiveokid, paakveokid ja kraanad) on võimalik raami spetsiaalselt kohandada. Raami optimeerimiseks muudetakse komponentide nagu kütuse- ja AdBlue-paagi paigutust.

Tagateljed

Valikus on neli tagatelge erinevates kombinatsioonides. Kandevõime vahemik on 13–23 tonni.

Abiteljed

Saadaval on kahte liiki abitelgi – üksik- ja topeltratastega mittepööratav abitelg või üksikratastega hüdrauliliselt pööratav abitelg. Mõlemal juhul saab ilma koormata sõites kasutada tõstefunktsiooni.

Raami kõrgus

Olenevalt mudelist on saadaval kaks 7 või 8 mm seinapaksusega 266 ja 300 mm kõrgust raamiprofiili.

Topeltraam

Kolmeteljelistel veokitel on tagateliku piirkonna tugevdamiseks topeltraam.

Kütusepaagid

Olenevalt veoki spetsifikatsioonist ja erinõuetest saab valida 160- kuni 630-liitrise terasest või alumiiniumist kütusepaagi.

Tööriistakastid

Volvo FE-le saab paigutada kaks eraldi tööriistakasti, kus saab hoida kinnitusrihmu ja muud varustust. Suurused on vastavalt 55 ja 125 liitrit.

Külgmine allasõidutõke

Valikvarustusena paigaldatakse tehases tugevdatud konstruktsiooniga ja kokkupööratavad külgmised allasõidutõkked (SUP). Volvo konstrueeritud allasõidutõkked ühendavad endas kindla kaitse ja kerge hooldatavuse.

Esiteljed

Saadaval on hooldusvabad esiteljed, mille maksimaalne kandevõime on 7,1; 7,5; 8,0 või 9,0 tonni.

Alustage ehitamist

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust ja arutage läbi paigaldusvõimalused ja tehnilised andmed ideaalse Volvo FE loomiseks.