Veokid

Valige elektri-, gaasi- ja diislikütuse vahel

Volvo FE jõuülekanne

Volvo FE tagab alati tööle vastava võimsuse. Kas soovite vähendada oma CO₂-jalajälge? Minge üle nullheitmetega elektriveokitele. Kas soovite taastuva biogaasiga jätkusuutlikku põletusseadet? Valige gaasi jõud. Kui soovite kindlustunnet, mida pakub tipptasemel diiselmootor, siis meil on teie vajadustele vastav valik.
 

Elektrimootor   |   Gaasimootor   |   Diislimootor

Elektrimootor

Volvo FE Electric võimaldab töötada nullheitmetega. Ideaalne kasutamiseks kesklinnas, kui soovite täita kõige rangemaid keskkonnastandardeid. Pidev 300 hj võimsus ja kohesed täispöörded tähendavad, et sellega on tõesti lihtne sõita. Kaks elektrimootorit ja 2-käiguga käigukast muudavad selle sujuvaks ja tõhusaks.

Madal saaste- ja müratase

Elektriline jõuülekanne pakub suurepärast töökeskkonda. Vaikne töö kabiinis ja veoki ümbruses töötades. Nullheitmed tagavad lihtjäätmete kogumisel veoki ümbruses töötades paremat õhukvaliteeti.

Sõiduulatus ja laadimine

Kohandame teie Volvo FE Electricu vastavalt teie marsruutidele ja ülesannetele. Laetud akudega Volvo FE Electric läbib kuni 300 km*.

* Oleneb tingimustest, nagu ilm, tuuletakistus, veoki kogumass ja juhi jõudlus.

Gaasimootor

Volvo FE CNG pakub diislile madala heitgaasiga alternatiivi. Selle võimsus on 320 hj ja see töötab ainult surumaagaasil või -biogaasil. Biogaasi kasutamise korral vähenevad veoki CO₂-heitmed 100%. Automaatkäigukast muudab veoki juhtimise lihtsaks. Madala heitgaasitaseme ja väikese müratasemega gaasimootoriga veok sobib hästi nõudlikeks linnasisesteks vedudeks.

Diiselmootor

D8K diiselmootorid tagavad kiire reageerimise, madalatel pööretel suure pöördemomendi ning seda on võimalik saada nelja erineva võimsusega vahemikus 250–350 hj ja pöördemomendiga kuni 1400 Nm. Mootorid on energiasäästlikud ja töötavad taastuvatel kütustel – sertifitseeritud sünteetilise diisli (HVO) ja biodiisli (RME) kasutamiseks.

Heitgaasi järeltöötlus

Euro 6 eeskirjade täitmiseks kasutatakse diiselmootorites selektiivset katalüüsreduktsiooni (SCR) tehnoloogiat. Lisasime mootorile vesijahutusega heitgaasiringlussüsteemi (EGR) ja diislikütuse tahkete osakeste filtri (DPF), mis taastuvad automaatselt.

Automaatne või manuaalne

Diiselmootoriga Volvo FE puhul on teil valida kas sujuva ja tõhusa I-Shift katkestuseta jõuülekandega 6-käigulise automaatkäigukasti või 6- või 9-käigulise manuaalkäigukasti vahel. Saate kohandada jõuülekande vastavalt oma vajadustele.

I-Shiftiga on alati õige käik.

Volvo Trucksi kõige uuema põlvkonna I-Shift tagab kiirema ja sujuvama käiguvahetuse kui kunagi varem ning teil on alati sees õige käik. I-Shift võtab teie kütusest maksimumi ja suurendab sõiduohutust. Tarkvarapaketid võimaldavad kohandada selle vastavalt teie vajadustele.

Rohkem I-Shifti kohta

Jõuväljavõtud seadmete jaoks

Meie jõuväljavõtt võimaldab anda toidet laadurseadmetele, spetsiifilistele lisaseadistele või pealisehitistele. Diisel-, gaasi- ja elektrimootoriga Volvo FE-de puhul on võimalik valida mitmesuguste jõuväljavõttude vahel.

Avastage kõik tehnilised andmed

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.