Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FE võimas ja suure pöördemomendiga mootor

Suurepärane võimsus ja jõudlus

Volvo D8K mootor Volvo FE jaoks

Meie oma Volvo mootor D8K saab suurepäraselt hakkama igas olukorras. Kui on vaja manööverdada kitsas kohas, võib alati olla kindel selle kiirele reageerimisele. Ning sünteetilise diislikütuse ja biodiislikütuse jaoks sobivate alternatiivvariantidega saate töötada ka siis, kui kehtivad rangemad normid.

Volvo FE d8k engine up to 350

Nüüd kuni võimsusega 350 hj

D8K-mootor on nüüd saadaval võimsusega 350 hj ja maksimaalse pöördemomendiga 1400 Nm. See laiendab Volvo FE kasutusvaldkonda nõudliku jaotusveo, prügiveo ja kergete ehitusvedude sektoris. Kahe või kolme teljega, haagisega või ilma – Volvo FE-l on kogu vajalik võimsus ja pöördemoment olemas. 

Volvo FE d8k engine alernative fuel

Valmis alternatiivkütuseid kasutama

Üks veokimudel. Palju kütuseid. Olenevalt tööülesandest saab Volvo FE-ga kasutada mitmeid alternatiivkütuseid. Ja kaitsta keskkonda.

CNG
Vähendage CO2-heidet kuni 100%*. Ja säilitage tööviljakus. 9-liitrine surumaagaasil (CNG) töötav mootor tagab 320 hj võimsuse ja 1356 Nm pöördemomendi.

HVO
Kõikide D8K-mootoritega saab kasutada sünteetilist diislikütust HVO (hüdrogeenitud taimeõli). Samas veokis saab kasutada ka tavalist diislikütust.

RME
D8K320-mootori ühe variandi korral saab kasutada puhast biodiislikütust RME (rapsiõli metüülester).

 

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid.

Omadused

Jätkusuutlik jõudlus

Meie diiselmootorid on loodud teie vajadustele vastava jõudluse tagamiseks. Ja keskkonnajalajälje minimeerimiseks. Euro 6 nõuetele vastamiseks ühendame selektiivse katalüüsreduktsiooni (SCR) ja heitgaasiringlussüsteemi (EGR).

Võimas sõit

Tunnetage ise D8K mootori kiiret reageerimist. Teie kohalikul Volvo Trucksi müügiesindajal on võtmed.