Veokid

Lugege interaktiivsest valdkonnavoldikust täpsemalt, kuidas me seda toetame

Võtke igast sõidust maksimum

Naftasaaduste ja kemikaalide vedu

Te olete ekspert – kõik tuginevad teie otsustele ja oskustele. Oskusliku juhina teate, et õige varustus aitab teil riske hallata ja tootlikkust säilitada. Pakume veonduslahendusi, mis vastavad rangetele nõuetele ja aitavad teil neid alati täita. Pakume kergeid ja kiireid veokeid ilma ohutust ega töökindlust vähendamata.

Volvo FM

Ruumikad ja lihtsa sisenemisega kabiinid

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 330–500 hj.

Ohutud ja mugavad kabiinid kuues suuruses. Optimeeritud väikese massiga raami ja tõhususe jaoks. Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, veeldatud maagaas, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESC). Volvo dünaamiline roolisüsteem koos individuaalsete seadete ja stabiilsusabiga. Esikokkupõrke hoiatus avariipidurdusega. Kerged raamikomponendid.

Volvo FH

Suurepärane mugavus

 

Toote põhiandmed

Võimsused: 420–540 hj.

Avarad ja mugavad kabiinid viies suuruses. Optimeeritud suure kiiruse ja pikkade vahemaade jaoks. Kohandatav raam pealisehitise jaoks.

 

Kütusevalikud

Diislikütus, veeldatud maagaas, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli.

 

Põhilahendused

Elektrooniline stabiilsusprogramm (ESC). Volvo dünaamiline roolisüsteem koos individuaalsete seadete ja stabiilsusabiga. Esikokkupõrke hoiatus avariipidurdusega. Kerged raamikomponendid.

Volvo Trucksi funktsioonid teie tööks

Tutvuge lahendustega, mis on tehtud teie elu lihtsustamiseks ja töö täiustamiseks.

Kerge raam tagab suurema kandevõime 
Saame ehitada väga väikese massiga raamiga veokeid kemikaalide ja naftasaaduste veo ning puistekaubaveo jaoks. See kõik suurendab kandevõimet.

Dynafleet
Dynafleeti teenused lihtsustavad veokite jõudluse ning juhtide efektiivsuse ja ohutuse jälgimist. Koostage mõne sekundiga aruandeid paljude parameetrite kohta ja avastage, miks üks juht kasutab rohkem kütust kui teine. Kiire ja täpne teenus aitab teil tuvastada kütusekulu, keskkonnajalajälje ja ohutuse võimalikke täiustamisvõimalusi.

Topeltsiduriga I-Shift 
Topeltsiduriga I-Shift pakub sujuvat ja dünaamilist kiirendust. Sobib ideaalselt vedela veose jaoks. 

Volvo dünaamiline roolisüsteem nii, nagu teile meeldib 
Kas soovite täiuslikku stabiilsust ja juhitavust igal kiirusel ning väiksemat pinget õlgades? Tutvuge lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemiga. 

Juhitavus ja tugi
Meie veokid pakuvad alati suurepärast juhitavust ja juhtimist rooli taga. Turvalise tagala tagab alati turu parim tugiteenus. Elektrooniline stabiilsusprogramm aitab hoida kurssi ilma külglibisemiseta. Volvo dünaamiline roolisüsteem koos sõidurajal püsimise abiga tuvastab ja korrigeerib soovimatut kaldumist teisele sõidurajale. Ja avariipidurdusega kokkupõrkehoiatus sekkub kindlasti, kui peaksite eesliikuvale sõidukile liiga lähedale sõitma. Need on vaid mõned näited. See pole veel kõik, rääkige kohaliku müügiesindajaga.

Nähtavus
Meie kabiinid tagavad suurepärase nähtavuse suurte aknapindade ja hästi disainitud peeglitega. Saate lisada kuni kaheksa kaamerat – üks neist on nurgakaamera kaassõitja poolel, mis on paigutatud kaassõitjapoolsesse tahavaatepeeglisse.

Optimeerige I-See'ga
I-See kasutab topograafilisi andmeid, et optimeerida kiirust ja käiguvahetust teie marsruutidel kütusesäästu tagamiseks.

Gaasimootoriga veokid 
Meie gaasimootoriga veokid töötavad veeldatud maagaasil (LNG), mis vähendab kohe teie CO2-jalajälge, säilitades jõudluse ja tootlikkuse.

Sirgestuspiduriga turvaliselt allamäge
Veok ja täiskoormaga haagis mäest alla sõitmas. Autorongi sirgestuspidur rakendab haagise rattapidurid, et autorongi sirgena hoida ja vältida selle külglibisemist.

Volvo Kuldleping
Parim viis kasutuskindluse tagamiseks on Volvo Kuldleping, mis hõlmab kogu ennetava hoolduse ja veoki remontimise kindla kuutasu eest. Veok suhtleb töökojaga ka kaugjuhtimise teel, et muuta teie külastused võimalikult tõhusaks. Teie veok hoitakse võimalikult heas korras ja teil on täielik kontroll oma kulude üle. Kui teie läbisõit on muutuv, valige paindlik Kuldleping Flexi-Gold, mis pakub sama ulatust, kuid teie ettevõtte aktiivsusele kohandatud tasu eest.

Näiteklient

Et veokid on nii pikalt töös (mõnikord kuni 7500 tundi aastas), on väike tühimass väga oluline.

Leidke õige lahendus

Rääkige Volvo Trucksi müügiesindajaga, et leida kemikaalide ja naftasaaduste vedude jaoks parim lahendus.