Pole üllatav, et kogu maailmas on puudus professionaalsetest veokijuhtidest. Paljud veoettevõtjad teevad jõupingutusi, et neid ligi tõmmata ja enda juures hoida. Kuid see on pingutamist väärt. Kogenud ja motiveeritud veokijuhtide suurem tööviljakus on tõestatud, nad sõidavad ka säästlikumalt ja ohutumalt. Lihtsamalt öeldes – neil on ulatuslik ja positiivne mõju kasumlikkusele.

Volvo veok juba pakub veokijuhtidele maailmatasemel ohutust, juhitavust, sõidukogemust ja puhkemugavust. Kui olete investeerinud õigesse veokisse, on oluline investeerida ka veokijuhti – nii saate kasutada kõiki veoki eeliseid. Meie veokijuhtide täiendkoolitused aitavad teil saavutada selle eesmärgi ja enamgi veel. Koolitusel õpivad veokijuhid, kuidas sõita ohutumalt, säästlikumalt ja teadlikumalt. See vähendab veoki kulumist, suurendab kütusesäästlikkust, veokijuhid on õnnelikumad ja tervemad ning ka majandustulemused on paremad.

Veokijuhtide täiendkoolitus - Veokijuhi abisüsteemid - Volvo Trucksi teenused

Veokijuhtide täiendkoolitus

Volvo täiendkoolitus aitab veokijuhtidel veoki eeliseid paremini kasutada ning seda ohutumalt, nutikamalt ja kütusesäästlikumalt juhtida.
 

Lugege täpsemalt veokijuhtide täiendkoolituse kohta >

Rakendus My Truck - Veokijuhi abisüsteemid - Volvo Trucksi teenused

Rakendus My Truck

Veoki ühendamine nutitelefoni rakendusega. See lahendus võimaldab veokijuhil vaadata veoki hetkeseisundi andmeid ja kaugjuhtida veoki funktsioone.
 

Lugege täpsemalt rakenduse My Truck kohta >

Volvo Trucks Driver Challenge - Veokijuhi abisüsteemid - Volvo Trucksi teenused

Volvo Trucks Driver Challenge

Volvo Trucks Driver Challenge on ülemaailmne veokijuhtide võistlus, mille eesmärgiks on rõhutada tõhusate sõiduoskuste tähtsust.

Asjakohased uudised ja lood

Metsade valitseja

Ta saavutas tänavuse Volvo Driver Challenge'i ülemaailmses finaalis teise koha ja on kütusesäästliku sõitmise tõeline asjatundja. Metsaveoki juht ja omanik Bert „Knatte“ Johansson teab, kuidas igast kütusetilgast ja oma Volvo veokist maksimumi ...

Veokijuhtide puudusega võitlemine

Tänapäeva veokitööstuses valmistab muret veokijuhtide puudus. Austraalias, kus see probleem on eriti terav, otsustasid Volvo Group Australia president ja tegevjuht Peter Voorhoeve ning tema kolleegid asja tõsiselt käsile võtta....

Võtke ühendust Volvo esindusega

Võtke ühendust Volvo esindusega

Alates sobiva varuosa leidmisest kuni veoki remontimise ja hooldamiseni – siinkohal aitab teid Volvo Trucksi esindus. Helistage meile või veelgi parem, külastage meid.

Leidke lähim esindus