Veokid

I-Save

I-Save on ideaalne lahendus, mis vähendab kaugvedude kütusekulu ja tagab seejuures suurepärase juhitavuse. Mida kaugemale sõidate, seda rohkem saate säästa kasumlikuma veondustegevuse jaoks. I-Save on saadaval Volvo FH Aero ja Volvo FH jaoks ning see ühendab meie mootori D13 TurboCompound-tehnoloogia ja kütusesäästupaketiga*.

Tõhusate tehnoloogiate kombineerimine kütuse säästmiseks

I-Save ühendab tõhusa mootori D13 ning TurboCompound-tehnoloogia ja I-See'ga varustatud I-Shifti käigukasti. I-See optimeerib kiirust, käiguvahetusi ja vabakäigul veeremist vastavalt teie eesootavale marsruudiosale. Peale selle kasutab I-Save ka kütusesäästlikke tagatelgesid ja muid energiasäästlikumaid komponente ja tarkvara, mis on kombineeritud kütuse säästmiseks.

Säästke kütust kiirust kaotamata

TurboCompound-tehnoloogiaga mootor D13 tekitab madalatel pööretel 300 Nm suurema pöördemomendi võrreldes sama võimsusega, kuid ilma selle tehnoloogiata mootoriga D13. See tähendab, et maanteel ühtlase kiiruse hoidmiseks on vaja teha vähem allavahetusi ja kulub vähem kütust. Koos I-See'ga võimaldab see mootor mägede ja kallakute ületamist kõrgema käiguga. Nii säästate kütust, vähendamata seejuures kiirust.

I-Shift kaugvedude jaoks

Spetsiaalselt ökonoomse maanteesõidu jaoks mõeldud ja optimeeritud tarkvaraga varustatud -Shift säästab kütust. Ökonoomsel režiimil sõitmisel on iga käiguvahetus täpselt ajastatud, et lasta mootoril töötada kõige tõhusamas pööretevahemikus.

Energiasäästlik mootor

Tänu TurboCompound-tehnoloogiale kasutab mootor D13 igas etapis ära kogu olemasoleva energia. See tagab suurema kütusesäästlikkuse kõigil pööretel, kusjuures parim tulemus on vahemikus 900–1300 p/min. Valige 420, 460 ja 500 hj vahel.

I-See

I-See kasutab andmeid eesoleva tee, kurvide ja ringristmike kohta ning liiklusinfot, et kasutada veoki kineetilist energiat parimal võimalikul viisil. See kasutab suure eraldusvõimega kaarti täpse asukoha määramiseks. Sisselülitatud kiirushoidiku korral tagab I-See maksimaalselt kütusesäästliku käiguvahetuse, kiirendamise, mootoriga pidurdamise ja vabakäigul veeremise. See on I-Save'i paketi oluline osa.


Lugege lähemalt I-See kohta 

Parem veok kaugvedudeks

I-Save on loodud kaugvedude veokite täiustamiseks. Parem kütusesäästlikkus mõjutab kohe tegevuskulusid. Peale selle võimaldab I-Save ka suurepärast sõidukogemust koos parema juhitavusega. Suurem pöördemoment, madalamad mootori pöörded ja vaiksem jõuülekanne on eelised, mida hindab enamik juhte.

* Kütusesäästupakett sisaldab I-See'd, I-Cruise'i koos I-Rolliga, kütusesäästlikke tagatelgi, tühikäigul mootori seiskamist ja roolivõimendi muutuva jõudlusega pumpa.

Kujutatud funktsioonid ei pruugi olla standardvarustuses ega saadaval kõikide varustustasemete ja jõuülekande variantide jaoks.

Tekkis küsimus?

Volvo Trucksi kohalik müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge ta enda juurde.