Volvo Estonia

EESTI

×

Parim kaugvedude veok

VOLVO FH JA I-SAVE

I-Save'iga Volvo FH on ideaalne lahendus, mis vähendab kaugvedude kütusekulu ja tagab suurepärase juhitavuse. Mida kaugemale sõidate, seda rohkem saate säästa kasumlikuma veondustegevuse jaoks.

I-Save'iga Volvo FH ühendab meie mootorid D13TC kütusesäästupaketiga*. See võib vähendada kütusekulu kuni 7%**. Peale selle võimaldab I-Save sõita madalamatel pööretel ja kõrgemal käigul pikema aja jooksul – see tagab sujuvama ja vaiksema sõidu. Samuti võite arvestada jõuülekande kiirema pöördemomendireaktsiooniga. See tagab suurepärase sõidu.

Jõudluse suurendamine

Mootor D13TC tagab 300 Nm suurema pöördemomendi madalatel pööretel. Seega on maanteel ühtlase kiiruse hoidmiseks vaja vähem kiirendada ja kulub vähem kütust. Koostöös I-See'ga võimaldab see mootor mägede ja kallete ületamist kõrgema käiguga. Nii säästate kütust ilma kiirust kaotamata ja saavutate sujuvama sõidu. Täiendav pöördemoment võimaldab ka suuremat keskmist kiirust, mis on eriti oluline tõusul sõitmisel.

D13TC-mootor – suurem tõhusus ja pöördemoment

D13TC on meie läbi aegade kõige kütusesäästlikum mootor. See on saadaval 460 ja 500 hj variandina ning selle kolbidel on patenditud lainekujuline sisemus, mis parandab põlemisprotsessi ja suurendab kütusesäästlikkust. Tänu Turbo Compoundi tehnoloogiale kasutab D13TC-mootor igas etapis ära kogu olemasoleva energia. See tagab suurema kütusesäästlikkuse kõigil pööretel, kusjuures parim tulemus on vahemikus 900–1400 p/min.

* Kütusesäästupakett sisaldab kaardipõhist I-See'd, kaugvedude jaoks optimeeritud käiguvahetustarkvaraga I-Shifti, I-Cruise'i koos I-Rolliga, kütusesäästlikke tagatelgi, tühikäigul mootori seiskamist ja roolivõimendi muutuva jõudlusega pumpa.

** Mootor D13TC Euro 6 (D) koos kütusesäästupaketiga (I-Save) vs. D13 eSCR Euro 6 (D). Tegelik kütusesäästlikkus oleneb mitmest tegurist, nagu kiirushoidiku kasutamine, tegelik topograafia, veokijuhi sõidukogemus ja ilmastikutingimused.

SAADAVAL NENDE VEOKITE JAOKS

Kasutage kütust maksimaalselt ära

Müügiesindaja aitab teil igat kütusetilka maksimaalselt ära kasutada.