Veokid

Parim valik kaugvedudeks

VOLVO FH JA I-SAVE

I-Save'iga Volvo FH on ideaalne lahendus, mis vähendab kaugvedude kütusekulu ja tagab suurepärase juhitavuse. Mida kaugemale sõidate, seda enam säästate kütusekuludelt.

I-Save'iga Volvo FH ühendab meie mootorid D13TC kütusesäästupaketiga*. See võib vähendada kütusekulu kuni 10%**. Peale selle võimaldab I-Save sõita madalamatel pööretel ja kõrgemal käigul pikema aja jooksul – see tagab sujuvama ja vaiksema sõidu. Samuti võite arvestada jõuülekande kiirema pöördemomendireaktsiooniga. See tagab suurepärase sõidu.

Jõudluse suurendamine

Mootor D13TC tagab 300 Nm suurema pöördemomendi madalatel pööretel. Seega on maanteel ühtlase kiiruse hoidmiseks vaja vähem kiirendada ja kulub vähem kütust. Koostöös I-See'ga võimaldab see mootor mägede ja kallete ületamist kõrgema käiguga. Nii säästate kütust ilma kiirust kaotamata ja saavutate sujuvama sõidu. Täiendav pöördemoment võimaldab ka suuremat keskmist kiirust, mis on eriti oluline tõusul sõitmisel.

D13TC-mootor – suurem tõhusus ja pöördemoment

D13TC on meie kõigi aegade kõige kütusesäästlikum mootor ning see on saadaval võimsusega 420 hj, 460 hj ja 500 hj. Tänu Turbo Compound-tehnoloogiale kasutab D13TC-mootor igas etapis ära kogu olemasoleva energia. See tagab suurema kütusesäästlikkuse kõigil pööretel, kusjuures parim tulemus on vahemikus 900–1300 p/min.

* Kütusesäästupakett sisaldab kaardipõhist I-See'd, I-Cruise'i koos I-Rolliga, kütusesäästlikke tagatelgi, tühikäigul mootori seiskamist ja roolivõimendi muutuva jõudlusega pumpa.

** Kütusesäästu arvutamisel võrreldakse FUELECO+ paketiga I-Save mootori D13TC Euro 6E ja ilma kütusesäästupaketis sisalduvate funktsioonideta mootori D13 eSCR Euro 6E diislikütuse ja AdBlue maksumusi. Tegelik kütusekulu võib erineda olenevalt paljudest teguritest, nagu sõidukiirus, kiirushoidiku kasutamine, sõiduki tehnilised andmed, sõiduki koormus, tegelik topograafia, juhi kogemused, sõiduki hooldus ja ilmastikutingimused.

Saadaval nendele veokitele

Kasutage kütust maksimaalselt ära

Müügiesindaja aitab teil igat kütusetilka maksimaalselt ära kasutada.