Veokid

Kindlustus

Ärge riskige. Kaitske oma äritegevust finantsriskide eest.

Kaitstes teid ja teie veokit
 

Tagage endale meelerahu ja kaitske äritegevust finantsriskide eest. Volvo Financial Services – tunneme veondusvaldkonda ja teie ees seisvaid väljakutseid. Saame pakkuda teile vajalikku kaitset, olgu tegemist ühe veoki või kogu veokipargiga, uute või kasutatud veokitega. Saate toetuda suurepäraste kindlustustoodete suurele valikule, mis on kohandatud teie vajaduste ja kohalike tingimustega. Kui asjad lähevad halvasti, piisab täieliku toe saamiseks ühest telefonikõnest.

Kõikehõlmav kindlustuskate

Tundke end ohutult

Ärge laske halval õnnel oma äri kahjustada. Pakume teile esmaklassilist kaitset kahjustuse, varguse, tule või vandalismi vastu.

Vastutuskindlustus

Peab olema kaitse

Õnnetusi juhtub ikka. Aga kui õnnetus juhtub, katab meie vastutuskindlustus kolmanda osapoole nõuded teie vastu. See kindlustus on seadusest tulenev nõue.

Garanteeritud varakaitse

Meelerahu

Võib juhtuda kõige hullem: teie veok varastatakse või läheb täielikult mahakandmisele, sel juhul katab kindlustusleping veoki praeguse turuväärtuse. See makse on sageli väiksem kui jääkväärtus teie finantslepingus. Meie garanteeritud varakaitse kindlustus tagab, et suudate võla ära maksta. Saadaval meie finantslepingutes.

Täiendav kindlustus

Kohandatud teie vajadustega

Kas teil on erinõudeid? Pakume teie ettevõttele täiendavat kindlustuslahenduste valikut.

Volvo finantsteenused ei paku maksundus- ega raamatupidamisnõustamist. Kliendid peaksid konsulteerima maksuametniku või raamatupidajaga konkreetsete tingimuste suhtes.

Võtke vajalik kaitse

See algab meie kindlustusspetsialistidega. Nemad kontrollivad, et teil on õiget tüüpi kaitse ja et see on kohandatud teie erinõuetega.