Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo originaalhooldus, milles kasutatakse Volvo originaalvaruosi

Volvo originaalhooldus

Asjatundlikud tehnikud. Väga head varuosad. Spetsiaaltööriistad. Volvo originaalhooldus hoiab teie veoki parimas seisukorras ja alati teel.

Tipptasemel hooldus

Mitte keegi ei hoolda teie Volvo veokit nii, nagu meie seda teeme. Meiega te teate, et see on õigesti tehtud. Järeleandmisteta. Üllatusteta. Meie tehnikud on kvalifitseeritud spetsialistid. Neil on kõik vajalikud spetsiaaltööriistad ja diagnostikavahendid ning vajalikud andmebaasid. Nad kasutavad ainult Volvo originaalvaruosi. Ning kui need on paigaldatud Volvo volitatud esinduses, on neil 2-aastane paigaldatud varuosade garantii. Volvoga teate, et teie veok – ja teie äritegevus – saab enda väärilise teenuse.

Volvo Trucksi eksperdid kasutavad ainult Volvo originaalvaruosi.
Planeeritud ennetav hooldus on parim vahend kasutuskindluse suurendamiseks.

Ennetav hooldus

Ennetav hooldus on parim vahend ettenägematute seisakute vältimiseks. Hooldusel vahetame filtrid, määrdeained ning teeme palju reguleerimis- ja kontrollimistöid. Väikesed parandused hoiavad ära suurte ja kulukate probleemide tekkimise.

Lisainfot Volvo hoolduslepingute kohta

Aitame teil luua teie vajadustele sobiva hooldusplaani

Teie personaalne plaan

Usume ennetavasse hooldusse, eriti aga selle kohandamisse teie veoki või rakendusvaldkonnaga. Sisestage tasuta hooldusplaan. Teie ideaalse hooldustaseme määramiseks ja täpselt teie vajadustele vastava hooldusplaani koostamiseks on vaja ainult lühikest konsultatsiooni. Seega teate juba ette, millal teie veok on töökojas ja palju see maksab.

Originaalpakkumine

Külastage Volvo Trucksi müügiesindust, et saada lisainfot Volvo originaalhoolduse ja selle kasulikkuse kohta teie ettevõttele.