Veokid

Tarkvarauuendused

Suurendage oma veoki võimsust, tõhusust ja jõudlust. Meie tarkvaratäiendused avavad teie veoki tõelised võimed alates heitmete vähendamisest ja kütuse kokkuhoiust kuni juhi turvalisuse suurendamise ja ühenduvuse parandamiseni. 

Tarkvara allalaadimine kaugühenduse teel

Täiustatud ühenduvus lihtsustab tarkvara allalaadimist kaugühenduse teel ja vähendab vajadust veokiga töökotta sõita. Uus tarkvara laaditakse alla ja salvestatakse, kuni veokijuht leiab installimiseks sobiva aja. Lihtsaks ja mugavaks täiendamiseks saab kaugühenduse teel alla laadida ka Volvo tarkvara teatud manuseid. 

Tarkvarauuendused

Uuendage oma I-Shifti
 

Sujuvam käiguvahetus. Väiksemad hoolduskulud. Suurem kütusesäästlikkus. Parem tootlikkus. Viimastel aastatel on Volvo I-Shiftist saanud automaatkäigukastide etalon.

I-Shifti tarkvara on võimalik teie veoülesannete kohaselt täiendada. Heitke pilk allolevatele pakettidele, et muuta oma äri veelgi tõhusamaks.

Nutikas jõuülekanne on nüüd veelgi nutikam
 

Teie veokit ehitades optimeerisime I-Shifti tarkvara kindla veondusrakenduse jaoks. Kas teie veoülesanded on pärast seda muutunud? Või olete leidnud täiuslike omadustega kasutatud veoki, kuid selle I-Shifti tarkvara ei sobi?

Muretsemiseks pole põhjust. Uuendame lihtsalt teie I-Shifti tarkvara ja kohandame selle konkreetsete vajadustega. Teie suurendate tootlikkust, säästate kütust ja vähendate jõuülekande komponentide kulumist.

Kuidas tarkvara uuendada?
 

I-Shifti optimeerimiseks peate vaid Volvo esindust külastama. Uuendame I-Shifti tarkvara ja kohandame selle just teie veoülesannetega. Tarkvara sobitatakse mootori heitmete sertifikaatidega ja I-Shifti riistvara versiooniga.
 

Uuendamise eelised:

  • paremad tööomadused
  • Vähenenud kütusekulu
  • mugavam sõitmine
  • jõuülekande komponentide väiksem kulumine

Milline tarkvara valida?

Milline tarkvarapakett sobib teie veoülesandega? Siin on ülevaade võimalikest pakettidest. Pidage meeles, et I-Shifti vanemate versioonide jaoks on mõned tarkvarapaketid kombineeritud.

Valmis tõhusaks tööks

Linnakeskkonnas liiklemine on lihtsam I-Shifti, meie intelligentse käiguvahetussüsteemiga. Kiire, sujuv, vaikne ja meeldiv kasutada – I-Shift optimeerib iga käiguvahetust, suurendab kütusesäästlikkust ja juhi tööviljakust.

Võtke ühendust

Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi esindusega ja tutvuge täielike tehniliste andmete ja kõikide pakkumise üksikasjadega.