Volvo Estonia

EESTI

×
I-Shifti tarkvarauuendus

Müügijärgsed tarkvarapaketid

Uuendage oma I-Shifti

Sujuvam käiguvahetus. Väiksemad hoolduskulud. Suurem kütusesäästlikkus. Parem tootlikkus. Viimastel aastatel on Volvo I-Shiftist saanud automaatkäigukastide etalon.I-Shifti tarkvara on võimalik ka teie veoülesannete kohaselt uuendada. Heitke pilk allolevatele pakettidele, et muuta oma äri veelgi tõhusamaks.

Nutikas jõuülekanne on nüüd veelgi nutikam

Teie veokit ehitades optimeerisime I-Shifti tarkvara kindla veondusrakenduse jaoks. Kas teie veoülesanded on pärast seda muutunud? Või olete leidnud täiuslike omadustega kasutatud veoki, kuid selle I-Shifti tarkvara ei sobi?

Muretsemiseks pole põhjust. Uuendame lihtsalt teie I-Shifti tarkvara ja kohandame selle konkreetsete vajadustega. Teie suurendate tootlikkust, säästate kütust ja vähendate jõuülekande komponentide kulumist.

I-Shifti tarkvarauuendus raskevedude jaoks
Volvo I-shift upgrade fuel save global

Kohandatud tarkvara eelised

Veoülesande jaoks täiuslikult kohandatud I-Shifti tarkvara suurendab jõuülekande jõudlust ja parandab teie äritulemusi.

See tagab ka parema tasakaalu kiiruse hoidmise ja parima kütusesäästlikkuse vahel. Teie finantstulemustes kajastub suurem tootlikkus ning sõitmine on ohutum ja mugavam.

Volvo I-shift upgrade how to upgrade global

Kuidas tarkvara uuendada?

I-Shifti optimeerimiseks peate vaid Volvo esindust külastama. Uuendame I-Shifti tarkvara ja kohandame selle just teie veoülesannetega. Tarkvara sobitatakse mootori heitmete sertifikaatidega ja I-Shifti riistvara versiooniga.

Uuendamise eelised:

  • paremad tööomadused
  • Vähenenud kütusekulu
  • mugavam sõitmine
  • jõuülekande komponentide väiksem kulumine

Milline tarkvara valida?

Milline tarkvarapakett sobib teie veoülesandega? Siin on ülevaade võimalikest pakettidest. Pidage meeles, et I-Shifti vanemate versioonide jaoks on mõned tarkvarapaketid kombineeritud.

Volvo I-shift upgrade software basic global

Basic (TP-BAS)

See on I-Shifti standardvarustusse kuuluv tarkvarapakett, mis sisaldab käigukasti põhifunktsioone üldiseks sõitmiseks.

Volvo I-shift upgrade software distribution global

Distribution (TP-DIST)

Kohandab käigukasti tööomadused jaotusvedude eritingimustega. See tarkvarapakett sisaldab funktsioone, mis parandavad manööverdusvõimet paigaltvõtul ning kitsastes kohtades ja väikesel kiirusel sõitmisel.

Volvo I-shift upgrade software construction global

Construction (TP-CON)

Sisaldab funktsioone, mis sobivad ehitusveo eritingimustega. Raskemate teeolude jaoks välja töötatud pakett parandab manööverdusvõimet paigaltvõtul ning kitsastes kohtades ja väikesel kiirusel sõitmisel.

Volvo I-shift upgrade software long haul global

Long haul (TP-LONG)

Sisaldab nutikaid funktsioone, mis minimeerivad kütusekulu. See tarkvarapakett on ideaalne kaugvedudeks, kus põhirõhk on kütusesäästlikkusel. Mõne I-Shifti versiooni korral sisaldab pakett ka funktsiooni I-Roll.

Volvo I-shift upgrade software heavy duty transport global

Heavy-duty transport (TP-HD)

Optimeerib I-Shifti käiguvahetuse sobivaks raske (üle 85 t) autorongiga sõitmiseks. Olenemata autorongi täismassist saab juht alati optimeerida juhitavust, valides või välja lülitades raskevedude režiimi ja rakendades kaugvedude režiimi. Tarkvarapaketi funktsioonid annavad eeliseid ka mitut haagist vedavate veokite korral.

Volvo I-shift upgrade software crawler gear global

Roomekäigud

Kohandab roomekäikudega I-Shifti funktsioonid konkreetsete vajadustega. Tarkvarapakett sisaldab funktsioone, nagu eriti aeglased roomekäigud ja mitme kiirusega tagasikäigud. Pakett on saadaval vaid veokite jaoks, millel on roomekäikudega I-Shift.

Tarkvarapakettide funktsioonid

Millised funktsioonid sobivad teie veoülesannetega? Siin on mõned I-Shifti tarkvarapakettide kõige olulisemad funktsioonid. Teabe saamiseks konkreetse paketi kõikide funktsioonide ja täpse sisu kohta võtke ühendust Volvo töökojaga ja küsige oma I-Shifti versiooni teabelehte.

Volvo I-shift upgrade gears global

Käiguvahetuse, ka kiire allavahetuse täpsem seadistus

See võimaldab nii automaatselt valitud paigaltvõtukäiku kui ka automaatrežiimil sõitmiskäiku käigukangil oleva pluss- ja miinusnupuga seada.

Pakett sisaldab ka funktsiooni, mis lihtsustab kiiruse reguleerimist, kui sõiduk töötab tühikäigul või liigub väga aeglaselt (näiteks ummikus). Käike saab ka ülespoole vahetada, sest enne käiguvahetust suurendatakse mootori pöörete arvu automaatselt.

Allavahetuse funktsioon lülitab sisse maksimaalseks kiirendamiseks sobivaima käigu, muutes käiguvahetusrežiimi sõiduki maksimaalse kiirendamise tagamiseks.

Volvo I-shift upgrade bad roads global

Täiustatud sõiduomadused halbades teeoludes

See valikvarustusse kuuluv pakett on kohandatud ehitus- ja metsaveo sektori eritingimustega.

Režiim P+ sisaldab erinevaid funktsioone, mis kohandavad käiguvahetust ja käikude valimist halval teekattel ja kallakutel sõitmisel. See sisaldab ka funktsioone, mis lihtsustavad rasketes tingimustes paigaltvõtmist.

Seda funktsiooni saab lihtsasti kombineerida paketiga Heavy Duty Transport (TP-HD). Funktsioonid AVO-ENH on aktiivsed vaid siis, kui HD-režiim ei ole aktiivne ja režiim Power on valitud.

Volvo I-shift upgrade I-see global

I-See

I-See jätab iga tõusu ja languse meelde ning teab neid kallakuid juba ette.

Selleks kogutakse andmeid kõigilt veokitelt, millel on I-See. Andmed salvestatakse andmebaasi. Kui mõni veok on teekonna läbinud, saavad kõik veokid pinnavormide infot sideseadme Telematics Gateway abil kasutada. I-See kasutamine võib säästa kuni 5% kütust.

Tarkvarakomplekte müüakse lisavarustusena ja need tuleb kombineerida I-Cruise'iga (nutikas kiirushoidik).

Volvo I-shift upgrade heavy duty global

Autorongi täismassi kontroll raskevedudel

(Saadaval vaid kindlate mootori/käigukasti kombinatsioonide korral.)

Optimeerib käiguvahetust autorongi suurte täismasside korral (85–180 t). See funktsioon parandab juhitavust ja kütusesäästlikkust raskevedude sektoris.

HD-režiimil kasutatakse esimest käiku paigaltvõtuks ja käiguvahetus kohandatakse raskemate täismassidega. Lisaks valib funktsioon TP-HD täismassiga sobiva paigaltvõtukäigu, säästes sellega sidurit.

Nii kasutatakse kogu käiguvahemikku ja käike vahetatakse pidevalt kõrgetel pööretel, et säilitada pöördemomenti ja sõidumugavust.

Volvo I-shift upgrade enhanced shift global

Täiustatud käiguvahetusrežiim

(Kõikide funktsioonide kasutamiseks on vaja EBS-MED-i.)

Koostöös EBS-i (ketaspidurid koos elektrooniliselt juhitava pidurisüsteemiga, EBS-STD / EBS-MED) ja ECS-iga (elektrooniliselt juhitav vedrustus, SUSPL-EC) muutuvad nii paigaltvõtmine kui ka manööverdamine lihtsamaks.

See pidurdusrežiim maksimeerib VEB/VEB+/retarderi pidurdustõhusust, valides automaatselt käigu, mille korral mootori pöörlemissagedus on kõrge. See funktsioon kompenseerib mootorpidurit, kui käike vahetatakse pidurdusrežiimil.

Volvo I-shift upgrade pto functions global

Jõuväljavõtu täiustatud funktsioonid

Mitmed funktsioonid, mis lihtsustavad jõuväljavõtu kasutamist. I-Shifti jõuväljavõtu funktsioonid võimaldavad rakendada selliseid omadusi, nagu Auto Neutral, Reverse Inhibit ja jaotuskasti ühendus.

Volvo I-shift upgrade smart cruise control global

Nutikas püsikiiruse regulaator

Optimeerib sõidukiirust ja piirab sobivates liiklusoludes lisapidurite rakendamist – näiteks väikese kaldega langustel.

Volvo I-shift upgrade iroll global

I-Roll

Vabakäigul veeremise funktsioon, mis säästab kütust. Funktsioon I-Roll rakendub, kui mootorilt ei vajata veo- ega pidurdusjõudu, nt tasasel teel inertsiga veeredes.

Volvo I-shift upgrade launch control global

Paigaltvõtmise juhtimine

Töötab koos EBS-iga ja rakendab automaatselt pidurdusfunktsioonid, mis lihtsustavad paigaltvõtmist ja kitsastes kohtades manööverdamist.

Võtke ühendust

Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi esindusega ja tutvuge täielike tehniliste andmete ja kõikide pakkumise üksikasjadega.