Veokid

TERVE SEERIA UUSI RASKEVEOKEID

Volvo Trucks seab uue standardi ohutusele, jõudlusele ja juhi töötingimustele. Meie veokid on tugevad, suurepärase juhitavusega ning kohandatud just teie konkreetsete ülesannete ja nõudmiste jaoks.  Mis on teie jaoks kõige olulisem? On selleks ruum puhkamiseks või koorma jaoks? Koorma maksimaalne mass või maht? Kas sõidate linnapiirkonnas või läbite pikki vahemaid logistikakeskuste vahel? Kõrge või madal, kiire või aeglane? Ükskõik, milline on teie valik ja vajadused, meile saate alati kindel olla. 

Pakume just täpselt teie ettevõtte jaoks sobiva lahenduse –

4 uut raskeveokit on sinu jaoks loodud: Volvo FH, Volvo FM, Volvo FH16 & Volvo FMX

7 põhjust valida uus Volvo veok

NÄHTAVUS

Volvo FM ja Volvo FMX uuetel kabiinidel on parem nähtavus, suured aknapinnad ja läbimõeldud kujuga peeglid. Veokid on varustatud ka kuni kaheksa kaameraga, mis katavad kogu vaateala.

Saadaval on ka kolme tüüpi esituled: halogeen-, LED- ja isekohanduvad

kaugtuled.

KÜTUSESÄÄSTLIKKUS

Kõik I-Shiftiga varustatud Volvo mootorid pakuvad kombinatsiooni suurepärasest juhitavusest ja kütusesäästlikusest. Kas teadsid, et uus I-Save’iga Volvo FH tagab kuni 10% madalama kütusekulu?

 

JÕUDLUS

I-Shifti tootepere jaoks pakume mitmesugust riist- ja tarkvara.

I-Shifti sõidurežiimide kasutamine on lihtsam kui kunagi varem ja need tagavad vajaliku jõudluse vajalikul hetkel. 

ERGONOOMILISUS

Kõikidesse uutesse kabiinidesse on ohutu siseneda, lihtne väljuda ning need pakuvad teel olles olulist mugavust, kvaliteeti ja ruumikust.

Parima sõiduasendi tagab rooli kallutusfunktsioon. Volvo dünaamiline roolisüsteem on täpne ja mugav.

LISATEENUSED

Volvo tehnoloogia võimaldab meil oluliselt suurendada kasutuskindlust ja pakkuda igale ettevõttele rätsepatööna valmivaid lahendusi, mis lihtsustavad nende tööd ja ühendavad veokid, tööd ja äritegevuse täiesti uuel moel ja tasemel.

KASUTAJALIIDES

Täielikult digitaalset infoekraani on lihtne kasutada ja see on kohandatud teie äritegevuse, personaalsete soovide ja veonõuete jaoks. Külgekraan pakub täiendavaid võimalusi. 

KANDEVÕIME

Ükskõik, kas vajate maksimaalset tehnilist kandevõimet või maksimaalset lubatud teljekoormust, Volvo Trucksil on teile parim lahendus. Veose kergema kaalu aitavad tagada kergemad kerekonstruktsioonid.

Või tutvu uute veokitega lähemalt SIIN