Veokid

Volvo FM – teie mobiilne kontor

Tihe ajakava nõuab õigeid töövahendeid, et muuta igapäevased toimingud veelgi sujuvamaks. Volvo FM on aktiivse juhi töötamiskoht, mis ühendab suurepärase mugavuse dünaamilisuse, kasutuslihtsuse ja suurepärase nähtavusega. Esitage oma tellimus – kohandatud teie tööpäeva jaoks.

Teie jaoks kohandatud

Teie vajaduste jaoks loodud Volvo FM

Teie tööülesannetele kohandatud võimsus

Volvo FM-i jõuülekannete täpsemad andmed

Arengu järgmine samm

Uus nüüdisaegne profiil – paremas vormis kui kunagi varem

Lühifaktid Volvo FM-i kohta

Mootorite võimsused: 330–500 hj
Kuus kabiini suurust
Diislikütus, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli, veeldatud maagaas ja elekter
Sadulveduk või raamveok
Täpsem info tehnilistes andmetes

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Teie töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Muutke oma tegevus veelgi tõhusamaks

Vaadake Volvo FM ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Volvo FM-i kabiinivalikud

Volvo FM-i eelised

Mida inimesed Volvo FM-i kohta räägivad?

Nüüdseks oleme täielikult Volvole üle läinud, sest nende põhiväärtused on meie omadega tihedalt seotud.

Teie äritegevust toetavad teenused

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FM – KKK

Seda saab kohandada mitmesuguste tööülesannete jaoks. Peale kabiini ja jõuülekannete valiku saab raami optimeerida erinevate vajaduste jaoks alates linnasisestest jaotusvedudest kuni konteiner-, puistekauba- ja ehitusvedudeni. Uus Volvo FM-i kabiin pakub pikkadeks sõitudeks esmaklassilist mugavust ja lihtsat sissepääsu.

Soovi korral saate valida oma Volvo FM-ile tugeva tandemteliku. See pakub suurepärast kandevõime, veojõu ja kütusesäästlikkuse kombinatsiooni – eriti koos tandemi telje tõstukiga. See viib teid rasketes tingimustes kaugele. Kui vajate siiski vedavat esitelge, soovitame teil uurida lähemalt Volvo FMX-i kohta.

See oleneb sellest, millise versiooni valite. Päevakabiin on loodud tagama sõitmiseks ja tööülesannete täitmiseks vajalikku ruumi ning optimeerima veoki pikkust. Magamiskohaga kabiinid ja Globetrotteri kabiin pakuvad rohkelt ruumi ning suurepärast ööbimismugavust.

Volvo FM tagab mugava sisenemise, mis on suurepärane, kui peate pidevalt kabiini sisenema ja sealt väljuma. Istekoht on maapinna lähedal ja teil on väga hea nähtavus veoki lähiümbrusele. Volvo FH kabiinis istute kõrgemal, teil on rohkem ruumi ja tasane põrand. Valige vastavalt sellele, mis on teile oluline.

Jah, saate küll! Kõiki meie mootoreid D11 ja D13 saab kasutada hüdrogeenitud taimeõliga ja mõnda neist biodiislikütusega. Peale selle pakume kahte mootorit, mis töötavad veeldatud maagaasi (LNG) või biogaasiga. See vähendab märkimisväärselt teie keskkonnajalajälge.

Tutvuge Volvo FM-iga müügiesinduses

Kas teil on küsimusi? Kas soovite oma tulevasest veokist kellegagi rääkida? Või teate juba, et olete valmis uuele Volvo FM-i mudelile üle minema?