Veokid

Volvo FH16 – võimsuse ja mugavuse täiuslik tasakaal

Kui teie elu teel nõuab ainult kõige paremat. Volvo FH16 tagab teile tõhusaks tööks vajaliku võimsuse ja lihaspinge vähendamiseks sobiva mugavustaseme. See on tööstusharu ikoon ja usaldusväärne töövahend, mis on nüüd parem kui kunagi varem. Vajaduse korral tuleb see toime kuni 325-tonnise täismassiga autorongiga.

Kompromissitu mugavus

Miks leppida tipptasemest vähemaga?

Teie tööülesannetele kohandatud võimsus

Kuni 750 hj jõuülekanne teie käsutuses

Arengu jõud

Järgmised sammud võimsuse ja töökindluse valdkonnas

Kiired faktid

Mootorite võimsused: 550–750 hj
Viis kabiinisuurust
Diislikütus ja hüdrogeenitud taimeõli
Sadulveduk või raamveok
Täpsem info tehnilistes andmetes

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Teie töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Optimeerige oma tegevust veelgi

Vaadake Volvo FH16 ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Volvo FH16 kabiinivalikud

Volvo FH16 eelised

Mida inimesed Volvo FH16 kohta räägivad?

Peaaegu 50-aastane koostöö Volvoga on aidanud meil edu saavutada. Mul on peaaegu täiuslik metsaveok. Kui jumal on parema teinud, hoiab ta seda endale.

Teie äritegevust toetavad teenused

LISAVARUSTUS TEIE VEOKI JAOKS

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FH16 KKK

Tänu oma võimsusele ja suutlikkusele vedada tõeliselt raskeid koormaid on Volvo FH16 muutunud populaarseks metsa-, raske- ja kaevandusvedudel. Kuid selle saab ehitada muu hulgas ka kiireks ja mugavaks kaugvedude veokiks.

Tõeliselt raskete tingimuste korral, kui on vajalik nelikvedu, soovitame valida Volvo FMX-i. Siiski võite valida oma Volvo FH16-le vastupidava vedava tandemteliku, mis pakub suurepärast kandevõime, veojõu ja kütusesäästlikkuse kombinatsiooni.

Oleneb sellest, kui pikk te olete. Meie Globetrotteri kabiinis on maksimaalne seisukõrgus 205 cm, aga kui eelistate avarust, peaksite valima kabiini Globetrotter XL või Globetrotter XXL. Mõlemad pakuvad 220 cm seisukõrgust, kuid teises on laiem voodi ja see on meie kõige avaram valik.

See kuulub kõige mugavamate veokite hulka. Teil on palju ruumi, mugav voodi ja meeldiv sisekliima olenemata välistemperatuurist. Isegi kui kasutate palju energiat tarbivaid seadmeid, ei pea te järgmisel hommikul aku pärast muretsema, sest saate hankida oma Volvo FH16 topeltakude süsteemiga ning eraldi vooluahelatega olmefunktsioonide ja mootori jaoks.

Jah, saate küll! Kõiki meie mootoreid D16 saab kasutada hüdrogeenitud taimeõliga ja mõnda neist biodiislikütusega. Olenevalt oma valikust saate keskkonnajalajälge märkimisväärselt vähendada.

TUTVUGE VOLVO FH 16-GA KOHALIKUS ESINDUSES

Kas teil on küsimusi? Kas soovite oma tulevasest veokist kellegagi rääkida? Või teate juba, et olete valmis uuele Volvo FH16 mudelile üle minema?