Veokid

Volvo FMX – saab alati hakkama nii teedel kui ka maastikul

Mõned tööülesanded peavad kulgema sujuvalt ka keerulistes tingimustes. Volvo FMX on Volvo Trucksi seni kõige jõulisem ehitusveok, mis muudab kõige raskemad tööülesanded lihtsamaks – nii teedel kui ka maastikul. Kohandage see oma vajaduste ja veoki kasutustingimustega. 

Maastikul sõitmine

Ärge laske maastikul end peatada

Teie tööülesannete jaoks kohandatud võimsus

Volvo FMX-i jõuülekande täpsemad andmed

Arengu järgmine samm

Täiuslikum ja enesekindlam kui kunagi varem

Lühifaktid Volvo FMX-i kohta

Mootorite võimsused: 330–540 hj
Kuus kabiinisuurust
Diislikütus, biodiislikütus ja hüdrogeenitud taimeõli ja elekter
Kliirens kuni 300 mm
Täpsem info tehnilistes andmetes

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Teie töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Muutke oma tegevus veelgi tõhusamaks

Vaadake Volvo FMX-i ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Volvo FMX-i kabiinivalikud

Volvo FMX-i eelised

Mida inimesed Volvo FMX-i kohta räägivad?

Me ei tea kunagi, mis meid ees ootab. Maapind liigub ja mis ühel hetkel paistab ühtmoodi, võib järgmisel hetkel kiirelt muutuda.

Teie äritegevust toetavad teenused

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FMX – KKK

Kasutame kõikide meie veokite tootmisel kvaliteetseid komponente, mis on ühendatud nii, et pakkuda teile kasutusotstarbe jaoks optimeeritud tõhus ja vastupidav veok. Peale selle on Volvo FMX-i kabiini välispind võimeline taluma raskeid tingimusi ilma kahjustusi saamata. Tugev esiosa järsu pealesõidunurgaga, mootori põhjakaitse ja terasest kaitseraud, mis kaitseb esilaternaid ja muid komponente, on vaid mõned näited. Samuti tasub esile tõsta suurt kliirensit ja tugevaid telgi. Kõik need kokku on konkurentsitult parimad.

Muidugi saate! Valida saab ühe, kaks või kolm veotelge. Mis tähendab, et võite valida 4×4 või 6×6 konfiguratsiooni. Peale selle on saadaval ka 8×6 konfiguratsioon, kui teil on vaja vedada raskeid koormaid rasketes tingimustes. Kui vajate suuremat kandevõimet, on saadaval 10×4 ja 10×6 konfiguratsioon.

Muidugi oleneb see sellest, millise versiooni valite. Kuid üldiselt on kabiinid ruumikamad kui eelmisel Volvo FMX-il. Päevakabiin on loodud tagama sõitmiseks ja tööülesannete täitmiseks vajaliku ruumi ning optimeerima veoki pikkust. Magamiskohaga kabiin ja Globetrotteri kabiin pakuvad rohkelt ruumi ning suurepärast ööbimismugavust.

Jah, saate küll! Kõiki meie mootoreid D11 ja D13 saab kasutada hüdrogeenitud taimeõliga ja mõnda neist biodiislikütusega.

Tutvuge Volvo FMX-iga müügiesinduses

Kas teil on küsimusi? Kas soovite oma tulevasest veokist kellegagi rääkida? Või teate juba, et olete valmis uuele Volvo FMX-i mudelile üle minema?