Veokid

Volvo FH – parim kaugvedude kogemus

Kui veedate suure osa elust maanteel, vajate veokit, mis tagab teile ohutuse ja mugavuse ka kõige pikematel sõitudel. Volvo FH on kaugvedude ikoon, mis optimeerib teie kasutuskindlust ja kütusesäästlikkust ning pakub suurepärast juhikeskkonda. Volvo FH on lihtsalt öeldes parem kui kunagi varem.

Maksimaalne kasu

Kasutage kütust maksimaalselt ära

Teie tööülesannetele kohandatud võimsus

Kogu teave Volvo FH jõuülekannete kohta

Arengu järgmine samm

Kaugvedude pidevalt muutuv konstant

Lühifaktid Volvo FH kohta

Mootorite võimsused: 420–540 hj
Viis kabiini suurust
Diislikütus, biodiislikütus, hüdrogeenitud taimeõli, veeldatud maagaas ja elekter
Sadulveduk või raamveok
Täpsem info tehnilistes andmetes

Kohandatud teie tootlikkuse jaoks

Teie töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Muutke oma tegevus veelgi tõhusamaks

Vaadake Volvo FH ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Volvo FH kabiinivalikud

Volvo FH eelised

Mida inimesed Volvo FH kohta räägivad?

Ostsime esimesed Volvo veokid kaheksakümnendate alguses – kaks Volvo veokit, millega ka ise sõitsin. Valisime Volvo nende kvaliteedi pärast ja oleme veokite jõudlusega väga rahul. Volvo on nüüd osa meie traditsioonist.

Teie äritegevust toetavad teenused

Lisavarustus teie veoki jaoks

Kujundage see enda käe järgi

Volvo FH – KKK

Enamik kaugveo valdkonnas töötavaid kliente valib Volvo FH. Kuid see on populaarne ka metsa- ja ehitusvedudel. Volvo FH on suurepärane valik nõudlike tööülesannete jaoks, kus on vaja võimsat jõuülekannet ning eelistatud on avar ja mugav kabiin.

Saate Volvo FH tellida koos tugeva tandemtelikuga. See pakub kandevõime, veojõu ja kütusesäästlikkuse suurepärast kombinatsiooni – eriti tandemi telje tõstukiga. See viib teid rasketes tingimustes kaugele. Kui vajate siiski vedavat esitelge, soovitame teil uurida lähemalt Volvo FMX-i kohta.

Oleneb sellest, kui pikk te olete. Meie Globetrotteri kabiinis on maksimaalne seisukõrgus 205 cm, aga kui eelistate avarust, peaksite valima kabiini Globetrotter XL või Globetrotter XXL. Mõlemad pakuvad 220 cm seisukõrgust, kuid teises on laiem voodi ja see on meie kõige avaram valik.

Mugav. Teil on palju ruumi, mugav voodi ja meeldiv sisekliima olenemata välistemperatuurist. Isegi kui kasutate palju energiat tarbivaid seadmeid, ei pea te järgmisel hommikul aku pärast muretsema, sest saate hankida oma Volvo FH topeltakude süsteemiga ning eraldi vooluahelatega olmefunktsioonide ja mootori jaoks.

Jah, saate küll! Kõiki meie mootoreid D13 saab kasutada hüdrogeenitud taimeõliga ja mõnda neist biodiislikütusega. Peale selle pakume kahte mootorit, mis töötavad veeldatud maagaasi (LNG) või biogaasiga. See vähendab märkimisväärselt teie keskkonnajalajälge.

TUTVUGE VOLVO FH-GA MÜÜGIESINDUSES

Kas teil on küsimusi? Kas soovite oma tulevasest veokist kellegagi rääkida? Või teate juba, et olete valmis uuele Volvo FH mudelile üle minema?