Volvo Estonia

EESTI

×

TERVE SEERIA UUSI RASKEVEOKEID 

Uued Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM ning Volvo FMX pakuvad enneolematu juhtimiskogemuse. Vii oma tootlikus ja tulemused uuele tasemele! Tõeliselt mugav keskkond veokijuhile, uus ja ruumikam kabiin ning isekohalduvad tuled on vaid paar näidet.  

4 uut raskeveokit. Ühe korraga.

Ja seetõttu tutvustame neid ka tavapäratult!

Uus raskeveokite seeria

Tutvu uute veokitega seest ja väljast. 

Kuidas valmis suur videotutvustus?

Piilu kulisside taha ja näed lähemalt, kuidas valmis veokeid tutvustav video. Tutvu video osalistega ning vaata, kuidas valmis majesteetlik torn uutest veokitest. 

08A3977 FH 4x2, poolhaagis, pikamaavedu maanteel

Volvo Trucks toob turule uue Volvo FH – uue põlvkonna raskeveoki

Volvo Trucks toob turule uue raskeveoki Volvo FH, mis on loodud pidades silmas veokijuhi maksimaalset parimat töökeskkonda. Uue mudeli eesmärk on tagada juhile maanteel paremad, ohutumad ja mugavamad tingimused.
R2A8182 Uus Volvo Trucksi raskeveokite seeria

Volvo Trucks toob turule 4 uue põlvkonna raskeveokit

Volvo Trucks esitleb nelja uut raskeveokit, mis on loodud pidades silmas veokijuhi töökeskkonda, ohutust ja produktiivsust tööülesannete täitmisel. „Oleme selle suure tulevikuinvesteeringu üle tõeliselt uhked. Meie eesmärk on olla oma klientidele parim äripartner, suurendada nende konkurentsivõimet ja aidata neil palgata parimaid veokijuhte hoolimata tihedast konkurentsist tööturul,“ ütleb Roger Alm, Volvo Trucksi president. Neli uut raskeveokit Volvo FH, FH16, FM ja FMX moodustavad umbes kaks kolmandikku Volvo Trucksi tarnetest.
Volvo Trucks esitleb uut Volvo FH16

Volvo Trucks esitleb uut Volvo FH16 – mugavat ja võimsat raskeveokit

Volvo Trucks toob turule uue põlvkonna veoki Volvo FH16, milles on edukalt ühendatud uued ohutusfunktsioonid, juhikeskne töökeskkond ning uusimad tehnoloogilised lahendused. Uus tippmudel kuulub Volvo Trucksi uue põlvkonna veokite hulka, mis on loodud pidades silmas veokijuhti.
Uus Volvo FMX

Volvo Trucks astub oma uue kõige vastupidavama ehitusveokiga Volvo FMX sammu tulevikku

Volvo Trucks tõi turule uhiuue Volvo FMX-i, millel on täiesti uus kabiin, suurem kandevõime ja uuenduslikud ohutusfunktsioonid. Suurema (kuni 20-tonnise kandevõimega) esiteljega ja suurema (38-tonnise kandevõimega) telikuga uus Volvo FMX on loodud taluma kõige karmimaid tingimusi ning täitma kõige raskemaid ülesandeid.

Got a question?

Your local Volvo Trucks dealer will have the answer. Drop in, give them a call or ask them to come and see you.