Nüüdisaegne juurdepääs veoki- ja veokipargiandmetele tagab teile võimaluse optimeerida oma tegevust paremini kui kunagi varem. Meie ühendatud teenuste abil on teie igapäevane tegevus palju tõhusam ja kasumlikum. Tagame teile meelerahu ja võimaluse keskenduda tegelikult olulisele – oma klientide eest hoolitsemisele.

Pakume teie konkreetsete vajadustega kohandatud lahendusi alates veokipargi ja transpordihaldusest Dynafleetiga abil ning kliendikohastest nõuannetest kütusesäästlikkuse parandamiseks kütusesäästuabiga kuni lihtsa juurdepääsuni kõigile digiteenustele ja andmetele Volvo Connecti abil.

Kütusesäästlikkus

Valige paljude teenuste hulgast, mis aitavad suurendada kütusesäästlikkust ja keskkonnateadliku ettevõtte kuvandit.

Kasutuskindlus

Ühendatud teenuste abil saame aidata teil hoida veokid teel ja töökorras.

Tootlikkus

Saame aidata teil maksimeerida veokite kasulikku koormust ja läbisõitu ning sellega toetada teie konkurentsivõimet ja kasumlikkust.

Dynafleet

Dynafleet

Meie veokipargi haldussüsteem võimaldab teil jälgida oma veokiparki minimaalse pingutusega ja asukohast olenemata.

Lugege täpsemalt Dynafleeti kohta
Kütusesäästuabi

Kütusesäästuabi

Kütusesäästuabi teenus hõlmab teie ettevõtte isiklikku nõustajat, kes aitab vähendada kütusekulu kuni 5%.

Lugege täpsemalt kütusesäästuabi kohta

Asjakohased uudised ja lood

Üks aken digimaailma

Digiteerimine on ühiskonda kiiresti ümber kujundamas ja veotööstus ei ole selles suhtes erand. Volvo Trucksi teenindusjuht Carina Holm selgitab, kuidas ühtse info- ja teenuseliidese Volvo Connect turuletoomine muudab klientide elu lihtsamaks....

IT-põhine lähenemine

Reaalajas teave veoki asukoha ja veetava kauba kohta on ülimalt oluline. See on see, mille Frigolanda Ben van Leeuwen saavutas....

Võtke ühendust Volvo esindusega

Võtke ühendust Volvo esindusega

Alates sobiva varuosa leidmisest kuni veoki remontimise ja hooldamiseni – siinkohal aitab teid Volvo Trucksi esindus. Helistage meile või veelgi parem, külastage meid.

Leidke lähim esindus