Volvo Estonia

EESTI

×
Olge asjadega kursis Dynafleeti abil

Dynafleet

Veokipargi haldamine

Teie otsuste täpsus. Seda pakubki Dynafleet. Saate igal hetkel vaadata veokite ja veokijuhtide täpset asukohta ja seisundit. Samuti saate kvaliteetseid andmeid oma tegevuse edasiseks planeerimiseks ja analüüsimiseks. Veelgi enam – Dynafleet näitab, millistele valdkondadele keskenduda. Kas olete valmis alustama?

Press Release

Kuidas see töötab

Täielik süsteem iga platvormi jaoks

Dynafleet annab juurdepääsu unikaalsetele ja äärmiselt kasulikele andmetele teie Volvo veoki kohta. Selle saab paigaldada mistahes marki veokile. Nii saab seda kasutada erinevate tootjate veokitest koosnevas veokipargis.

Kui kasutate oma veokipargi haldamiseks juba muud platvormi, pakume teile andmepääsu haldusvahendit Data Access, mis võimaldab edastada Volvo veoki andmeid teie veokipargi haldussüsteemi.

Lugege täpsemalt andmepääsu haldusvahendi Data Access kohta.

Paigaldamine on lihtne

Dynafleeti riistvara paigaldatakse kas tehases või kohandatakse Volvo Trucksi kohalikus müügiesinduses. Täiendavat tarkvara ei ole vaja – oma veokipargi info saamiseks tuleb vaid sisse logida Dynafleeti veebikeskkonda. Uuendamiseks võite igal pool kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutit.

Info ja selle salvestamine

Info sõiduki ja autojuhi kohta saadetakse Dynafleeti andmebaasi, kus seda analüüsitakse ja esitatakse kergesti mõistetavate aruannetena. Teie kontor ja juht saavad suhelda tekstisõnumitega. Dynafleetiga saab ühendada ka tellimise või arvete esitamise süsteemid.

Ideaalne pakett

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib aidata leida teile ja teie ettevõttele sobiva Dynafleeti paketi.