Veokid

Dynafleet

Tagada teie otsuste täpsus – just selles Dynafleeti mõte seisnebki. Igal ajahetkel saate vaadata oma veokijuhtide, veokite ja muu vara täpset asukohta ning seisukorda. Saate kvaliteetseid andmeid planeerimiseks ja oma tegevuse analüüsimiseks. Veelgi enam – Dynafleet näitab, millistele valdkondadele keskenduda. Kas olete valmis alustama?

Dynafleeti teenused
 

Dynafleeti teenustevalikut saab aktiveerida igas kombinatsioonis. Iga teenus on saadaval kindla kuutasu eest, k.a rahvusvahelise side rändlus. Ja neid saab kasutada igas seadmes Volvo Connecti, kõigi teie digiteenuste liidese kaudu.

Süsteemi integreerimine

Suurema paindlikkuse tagamiseks saate integreerida Volvo Connecti ja Dynafleeti teenused oma olemasolevasse IT-taristusse. See tähendab, et teie veokipargi andmeid saab kasutada muude kolmanda osapoole rakenduste täiustamiseks – alates planeerimisest kuni palgaarvestuseni. Nii muutub teie veokipargi haldussüsteem veelgi tõhusamaks.

Ettevõttekaardi majutamine

Paluge Volvo esindusel teie ettevõttekaarti veebipõhiselt majutada. See on turvaline viis sõidumeeriku andmete salvestamiseks ja kaugjuhtimise teel allalaadimiseks, nii et saate juhi tegevust mugavalt jälgida õigusaktide nõuete kohaselt.

Ideaalne pakett

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib aidata leida teile ja teie ettevõttele sobiva Dynafleeti paketi.