Volvo Estonia

EESTI

×
Olge asjadega kursis Dynafleeti abil

Dynafleet

Veokipargi haldamine

Teie otsuste täpsus. Seda pakubki Dynafleet. Saate igal hetkel vaadata veokite ja veokijuhtide täpset asukohta ja seisundit. Samuti saate kvaliteetseid andmeid oma tegevuse edasiseks planeerimiseks ja analüüsimiseks. Veelgi enam – Dynafleet näitab, millistele valdkondadele keskenduda. Kas olete valmis alustama?

Dynafleeti Kütus ja keskkond

Kes on teie kõige kütusesäästlikum veokijuht? Kellel on vaja koolitust ja tuge? Dynafleeti Kütus ja keskkond säästab teie aega, analüüsides sõiduki ja juhi andmeid. See näitab, kus on võimalik optimeerida ja jälgib teie CO2-heidet.

Alustage säästmist teenusega Kütus ja keskkond

Dynafleeti Veokijuhi töö- ja puhkeaeg

Dynafleet aitab teil pidevalt jälgida juhi tegevust. Vaadake, milline veokijuht sobib kõige paremini uue ülesande täitmiseks. Saate ennetavaid hoiatusi, et tagada vastavus juhi sõidu- ja puhkeaega käsitlevatele õigusaktidele. Sõidumeeriku andmete automaatne allalaadimine vähendab ka haldusaega.

Lugege täpsemalt paketi Veokijuhi töö- ja puhkeaeg kohta

Dynafleeti Positsioneerimine

Helistada pole enam vaja. Mõistatada pole enam vaja. Positsioneerimisteenus ütleb teile täpselt, mida on vaja teada. Veoki asukohast (tänava täpsusega) kuni üksikasjaliste andmeteni veokijuhi, veoki kiiruse, koorma ja veokitüübi kohta. See aitab teil ka tegevust planeerida, navigeerida ja oma ettevõtet kasumlikumaks muuta.

Tutvuge positsioneerimisteenusega

Dynafleeti Teated

Kiire, turvaline ja kuluefektiivne sõnumivahetus tagab alati ühenduse teie kontori ja veoki vahel. Sellega välditakse kulukaid arusaamatusi ja veokijuhid saavad andmeid, mida on vaja maanteel paremate otsuste tegemiseks. Olenemata veoki asukohast võite vestelda nii palju kui soovite.

Tutvuge Teadete teenusega

Dynafleeti rakendus – otsene juurdepääs oma veokipargile

Dynafleeti rakendus – otsene juurdepääs oma veokipargile

Hoidke oma kriitilistel andmetel silm peal. Laadige alla Dynafleeti rakendus ja saate otsese juurdepääsu veokipargi, kütuse ja juhi andmetele oma nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Täpsem teave

Dynafleeti Veoki seisund

Hoidke kasutuskindlus kontrolli all. Teenus Veoki seisund annab teile infot hoiatus- ja alarmitulede seisundi kohta veokite näidikuplokkides, kui olete kontoris. Saate teavet veoki ja veokipargi tasandil. See aitab teil planeerida ja hallata lühi- ning pikaajalist hooldust.

Tutvuge Dynafleeti teenusega Veoki seisund

Dynafleeti Ohutus

Dynafleeti Ohutus

Järsk pidurdamine ja veoki aktiivse ohutussüsteemi sekkumine võib viidata keerulisele liiklusolukorrale. Dynafleeti Ohutus aitab teil neid olukordi tuvastada. Kuna ohutu sõitmine tähendab üldiselt paremat kütusesäästlikkust ja väiksemat kulumist, on sel teenusel palju eeliseid.

Täpsem teave

Andmepääsu haldusvahend Data Access

Andmepääsu haldusvahend Data Access

Kas kasutate veokipargi haldussüsteemi jaoks praegu muud platvormi kui Dynafleet? Tutvuge lähemalt andmepääsu haldusvahendiga Data Access. See võimaldab teil jagada Volvo veokite andmeid muude veokipargi haldussüsteemidega. Avatud rFMS-i standardil põhinev andmepääsu haldusvahend Data Access pakub teile paindlikkust veokipargi haldussüsteemi tõhusaks kasutamiseks olenemata platvormist.

Täpsem teave

Kuidas see töötab

Täielik süsteem iga platvormi jaoks

Dynafleet annab juurdepääsu unikaalsetele ja äärmiselt kasulikele andmetele teie Volvo veoki kohta. Selle saab paigaldada mistahes marki veokile. Nii saab seda kasutada erinevate tootjate veokitest koosnevas veokipargis.

Kui kasutate oma veokipargi haldamiseks juba muud platvormi, pakume teile andmepääsu haldusvahendit Data Access, mis võimaldab edastada Volvo veoki andmeid teie veokipargi haldussüsteemi.

Lugege täpsemalt andmepääsu haldusvahendi Data Access kohta.

Paigaldamine on lihtne

Dynafleeti riistvara paigaldatakse kas tehases või kohandatakse Volvo Trucksi kohalikus müügiesinduses. Täiendavat tarkvara ei ole vaja – oma veokipargi info saamiseks tuleb vaid sisse logida Dynafleeti veebikeskkonda. Uuendamiseks võite igal pool kasutada ka nutitelefoni või tahvelarvutit.

Info ja selle salvestamine

Info sõiduki ja autojuhi kohta saadetakse Dynafleeti andmebaasi, kus seda analüüsitakse ja esitatakse kergesti mõistetavate aruannetena. Teie kontor ja juht saavad suhelda tekstisõnumitega. Dynafleetiga saab ühendada ka tellimise või arvete esitamise süsteemid.

Ideaalne pakett

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib aidata leida teile ja teie ettevõttele sobiva Dynafleeti paketi.