Veokid

Kabiinist väljas

Volvo FE ümbruses töötamine

Kui veedate suure osa tööpäevadest kabiinist väljas, siis teil oleks vaja veokit, mis pakuks veoki ümbruses turvalist ja tõhusat töökeskkonda. Vaadake lähemalt mõnda Volvo FE lahendust, mis seda võimaldavad.

Lihtne sisenemine

Kui te oma veoki ümbruses töötate, siis Volvo FE sobib sõltumata kabiini versioonist hästi nii sisenemiseks kui ka väljumiseks. Mida rohkem te seda vahetuse ajal teete, seda rohkem te seda hindate.

Juurdepääs varustusele

Volvo FE-le saab paigutada kaks eraldi tööriistakasti, kus on võimalik hoida kinnitusrihmu ja muud varustust, mida väljaspool kabiini töötades vaja on. Väiksem versioon mahutab 55 liitrit ja suurem 125 liitrit.

Andke oma seadmetele toidet

Kas teie Volvo FE töötab elektri, gaasi või diisliga? Sellest hoolimata on valikus saada jõuväljavõtud, mis võimaldavad edastada voolu pumpadele, kallurile, prügipressile, tõstukile või muudele tööks vajalikele tööriistadele.

Teie tasemel

Valige õhkvedrustus, kui teil on vaja erinevatele kõrgustele seadistada. Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) kasutatakse õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. Laadimine on sellest hoolimata lihtsam ja kiirem.

Kohandatud erirakenduste jaoks

Erirakenduste jaoks (näiteks prügiveokid, paakveokid ja kraanad) on võimalik raami spetsiaalselt kohandada. Raami optimeerimiseks muudetakse komponentide nagu kütuse- ja AdBlue-paagi paigutust.

Jõuülekande valikud

Õhukvaliteet ja müratase kabiinist väljaspool annavad kabiini ümbritsevasse töökeskkonda tohutu panuse. Volvo FE-l on jõuülekandeid, mis töötavad kas elektriga vaikselt ja nullheitmetega või madalate heitmetega gaasi või Euro 6 sertifikaadiga diislikütusega.

Volvo FE jõuülekanne

Sobib ideaalselt nende veondussektorite jaoks

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.