Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FE kabiin: mugav, esmaklassiline igas mõttes

Nautige sõitu

Volvo FE kabiini sisemus

Mugavalt sõitev juht on efektiivsem juht. Seega muutsime Volvo FE-ga töötamise mugavamaks kui kunagi varem. Mugav astmelaud muudab sisenemise lihtsaks. Avar kabiin ja läbimõeldud funktsioonid muudavad veoki rahulikuks kohaks, kus on väga meeldiv töötada. Tutvuge lähemalt

Volvo FE interior cabin overview studio

Ergonoomiline mõtlemine

Näidikud. Käigukang. Nupud. Panipaigad. Volvo FE-s on kõik tööks vajalik täpselt seal, kus seda vaja on ja ühtlasi ka lihtsalt kättesaadav. See tähendab vähem liigutusi. Vähem venitamist ja pinget. Seega on teie käed rohkem roolil ja silmad püsivad teel.

Neli kabiini suurust

Valida saab nelja kabiinivariandi vahel: päevakabiin, lühike magamiskohaga kabiin, magamiskohaga kabiin või madala sissepääsuga kabiin. Ruumikaimaks mudeliks on magamiskohaga kabiin, mis on eriti sobiv tööülesannete korral, kui veokijuhil on vaja tööpäeva vältel puhata.

Volvo FE interior drivers seat studio

Täiuslik istekoht

Saate end mugavalt sisse seada tugevate kinnituste, integreeritud peatugede ja turvavöödega ergonoomilistel Volvo FE istmetel. Polstrimaterjal tõrjub suurepäraselt mustust. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab soovi kohaselt reguleerida.

Alati puhas

Lisage istmekatted, mis kaitsevad sõiduki originaalpolstrit ja lihtsustavad kabiini puhastamist. Need on spetsiaalselt Volvo välja töötatud ja saadaval kahes värvitoonis.

Rohkelt hoiuruumi kõikide teie asjade jaoks

Palju ruumi teie asjadele

Armatuurlaual. Ustes. Pea kohal. Istmete vahel. Vaadake Volvo FE kabiinis ringi ja te näete panipaikade rohkust. Võite lisada veelgi enam.

Täppiskohandatud 

Interjööri 360°-vaade

Allpool on esitatud kabiini sisemuse interaktiivne ülevaade. Täpsema teabe saamiseks klõpsake tekstiboksidel. Parema elamuse saamiseks klõpsake nupul Täisekraan. Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

Tundke ennast mugavalt

Kogege ergonoomilist mõtlemist. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on valmis teile tutvustama Volvo FE kabiini.