Veokid

Tere tulemast tööle

Volvo FE kabiini sisemus

Volvo FE kabiin pakub suurepärast töökeskkonda linnavedusid tegevatele veokijuhtidele. Mugav astmelaud muudab sisenemise lihtsaks sõltumata sellest, millise kabiini valite. Hästi sisustatud ja avar interjöör muudab selle suurepäraseks töökohaks.

Nähtavus igas suunas

Madal sõiduasend, suur esiklaas ja ustes paiknevad lisaaknad tagavad veoki ümbrusega lähedase kontakti. Suurepärane nähtavus igas suunas teeb Volvo FE-st linnakeskkonnas ohutu liikleja.

Lisaaknad ja nähtavus

Tellige oma Volvo FE koos uste alaosas ja nende taga paiknevate lisaakendega. Need suurendavad veelgi teie vaatevälja veoki ümbruses asuvale alale.

Madala sissepääsuga kabiini eelised

Volvo FE madala sissepääsuga kabiin võimaldab sujuvamalt töötada, kui on vaja teha sagedasi peatusi, näiteks prügi-, jaotus- ja ehitusvedudel. Mugavalt madal astmelaud ja 440 mm võrra 90 kraadi alla avanev uks võimaldavad pingutuseta siseneda ja väljuda. Selle tulemusena on vähem pinget ja väsimust ning suureneb tootlikkus.

Kaks või neli istekohta?

Madala sissepääsuga kabiini on võimalik saada kahes versioonis. Läbikäidaval versioonil on kogu kabiini ulatuses sile põrand ja sinna mahub kuni neli istekohta. Kui ühest reisijast piisab, siis on võimalik valida õhkvedrustusega reisijaistme ja mootoritunneliga versioon. See on suurepärane valik linnasisesteks vedudeks ja ehitusvedudeks.

Kokkulükatav kõrvalistuja uks

Madala sissepääsuga kabiinis on kas tavaline uks või kõrvalistuja poolel kokkulükatav uks. Kokkulükatava ukse ava on lai ja sissepääs madal, mis muudab juurdepääsu tiheda liiklusega keskkonnas turvalisemaks ja mugavamaks.

Ergonoomiline mõtlemine

Näidikud, käiguvahetus, juhtnupud ja panipaik. Volvo FE-s on kõik tööks vajaminev täpselt seal, kus olema peaks. See tähendab vähem liigutusi, vähem venitamist ja pinget. Nii veedavad teie käed rohkem aega roolil ja saate jälgida, mis teie veoki ümber toimub.

Täiuslik istekoht

Saate end mugavalt sisse seada integreeritud peatugede ja turvavöödega ergonoomilistel Volvo FE istmetel. Polstrimaterjal tõrjub suurepäraselt mustust. Nii juhi- kui ka kõrvalistujaistet saab soovi kohaselt reguleerida.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.