Veokid

Volvo FE, kabiini tehnilised andmed

Kabiini mõõtmed

Päevakabiin

Päevakabiin - mugav ja ergonoomiline töökoht juhile. Sisekõrgus 1605 mm, pikkus 1600 mm, laius 2300 mm.

Lühike magamiskohaga kabiin

Lühike magamiskohaga kabiin pakub lisaruumi, mida saab kasutada täiendavate panipaikadega kontorina või üheinimese voodi paigutamiseks. Sisekõrgus 1605 mm, pikkus 2000 mm, laius 2300 mm.

Magamiskohaga kabiin

Magamiskabiin ühekohalise voodiga. Sisekõrgus 1605 mm, pikkus 2200 mm, laius 2300 mm.

Madala sissepääsuga kabiin

Madala sissepääsuga kabiinil on madalal paiknev astmelaud ja kabiinis on ruumi ühele kuni kolmele turvavööga kinnitatud kõrvalistujale. Sisekõrgus 1605 mm, pikkus 2200 mm, laius 2300 mm. Saadaval ka kokkulükatava uksega kõrvalistuja jaoks.

Kabiini omadused

Kabiini vedrustus
Mehaaniline vedrustus ees ja taga: keerdvedrud ja amortisaatorid. Pneumaatiline vedrustus ees ja taga: õhkpadjad.

Juhiiste
Kolm erinevat mugavustaset: Comfort, Standard ja Economy. Kõigi kolme varustuses on seljatugi, pikkuse, kõrguse ja kaldenurga reguleerimise võimalus ning sisseehitatud peatoed.

Kõrvalistujaiste
Saadaval on kolm erinevat mugavustaset: Standard, Economy ja Basic.

Kabiini värvused
Valida saab 300 värvitooni vahel. Peale selle saab kliendi kohanduste käigus tellida lisavärvitoone.

Rool
Sõltuvalt veoki konfiguratsioonist on rooli diameeter 460 või 500 mm ja seda saab pneumaatiliselt reguleerida soovitud asendisse.


Kliimaseade
Kabiini soojendussüsteem on saadaval kahes variandis: käsitsi juhitav soojendi või käsitsi juhitav soojendi ja konditsioneer. Lisavarustusse kuulub ka 2 kW seisusoojendi.


Katuseluuk
Kabiini saab varustada 50 mm avaneva katuseluugiga. Valida saab klaasist või terasest katuseluugi. Katuseluuki saab reguleerida nii käsitsi kui ka elektriliselt.


Istmepolster
Mugav tekstiil.


Seinapolster
Mugav tekstiil.

Kabiini soojendus
Kabiini soojendussüsteem on saadaval kahes variandis: käsitsi juhitav soojendi või käsitsi juhitav soojendi ja konditsioneer. Valikvarustusse kuulub ka 2 kW seisusoojendi.

Panipaigad kabiinis
Selles kabiinis on palju praktilisi ja kergesti ligipääsetavaid panipaiku dokumentide ja isiklike esemete hoidmiseks. Esiklaasi kohal on kaks panipaika ja neli DIN-lahtrit. Lisavarustuses on ka mitmeid erinevaid panipaiku ja sahtleid ning kirjutusplokk ja riidenagid.

Helisignaalipasunad
Täiendavaid helisignaalipasunaid on kaht tüüpi: kaks katusele paigaldatud pneumaatiliselt rakendatavat pasunat ja üks elektriliselt rakendatav pasun esiluugi taga.

Voodi
Voodi on ühe- või kaheosaline ja selle laius on 580 mm või 780 mm. Voodil on täiendav turvapiire.

Madala sissepääsuga kabiin
Volvo FE madala sissepääsuga kabiini on kerge pääseda tänu 90 kraadi avanevale uksele. See on saadaval kahes versioonis – tasase põranda või mootoritunneliga. Tagatud on suurepärane nähtavus ning loomulikult Volvole omane kõrge ohutustase.

Tundke end kui kodus

Seadke ennast mugavalt sisse. Proovige istet. Voodi. Vaadake kõikidesse kappidesse. Te ei usu, kui palju ruumi neis on.