Volvo Estonia

EESTI

×
Kasutage Volvo FH-ga kütust maksimaalselt.

Maksimaalne kasu

VOLVO FH KÜTUSESÄÄSTLIKKUS

Kütusesäästlikkus seisneb kütusekulu ja keskkonnajalajälje kontrolli all hoidmises. Kuid eelkõige tähendab see iga kütusepiisa maksimaalset ärakasutamist. Selleks ei pea tegema järeleandmisi jõudluses. Volvo FH korral saate ideaalse lahenduse kohandamiseks valida paljude pakkumiste hulgast. Jõuülekanded on konstrueeritud kütuse säästmiseks, tagades samal ajal suure võimsuse. Peale selle on teie Volvo FH jaoks saadaval veelgi rohkem lahendusi, mille eesmärk on muuta teie kütusearved veelgi väiksemaks. 

Mootorid, mis annavad

Kõik meie diisel- ja gaasimootorid on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma, tegemata seejuures järeleandmisi jõudluses. Need tagavad suurepärase juhitavuse ja võimaldavad isegi tõusul sõita kõrgeima käiguga, et hoida kiirust ja säästa kütust.

Kohandage Volvo FH oma vajadustega ja see tõestab oma kütusesäästlikkust.

I-See – vaadake, kuidas kütusearved vähenevad

I-See on kiirushoidik, mis mõistab teie marsruute kütuse säästmiseks. See kasutab topograafilisi andmeid, et reguleerida kiirust ja käiguvahetust kõige kütusesäästlikumal viisil. 

Rohkem I-See kohta 

Teie tööülesannetega sobiv ülekandearv

Tagatelg on kütusesäästuahela viimane lüli. Kaugveoks ette nähtud õige ülekandearvuga tagatelg töötab mootori ja jõuülekandega täiuslikus kooskõlas. Ja milline on tulemus? Madalamad pöörded. Mugavam sõit. Ja suuremat kütusesäästlikkust.

Ühtlane kiirus I-Cruise'iga

Nutikas kiirushoidik. I-Cruise reguleerib teie kiirust, hoides kütusekulu madalana. See aitab suurendada jõudlust, hoides suurt keskmist kiirust. Samuti aitab see kaasa ohutumale ja mugavamale sõidule.

Sõitke muretult

Õiged rehvid, õige rõhk ning õigesti reguleeritud rattad ja teljed võivad kütusekulu märkimisväärselt vähendada. Meie uuringud kogu Euroopas näitavad, et igast kolmest veokist kahel on teljed ja rattad valesti reguleeritud. Seega võib väga väikeste pingutustega palju saavutada.

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Tutvuge Dynafleetiga

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Volvo veokijuhtide koolitus 

KASUTAGE KÜTUST MAKSIMAALSELT ÄRA

Müügiesindaja aitab teil igat kütusetilka maksimaalselt ära kasutada.