Veokid

Volvo FL Teie kaubaveok

Volvo FL on meie kõige kompaktsem ja väledam veok. Seda saab kohandada paljude valdkondade tarbeks – alates linnasisestest vedudest kuni kergehitus- või jäätmevedudeni. Teil on võimalus võtta kasutusele täiselektrilised veokid või kasutada diiseltehnoloogiat. Volvo FL ja pakkumisele lisanduvad teenused on loodud teie äritegevuse edendamiseks. Kasutuskindlus, efektiivsus ja kasumlikkus suurenevad. Teeme nüüd tööd.

Maksimaalne kasu

Võtke energiast ja kütusest maksimum

Teie töödele kohandatud võimsus

Kogu teave Volvo FL-i jõuülekannete kohta

Siin ja seal

Veoki ümbruses töötamine

Lühifaktid Volvo FL-i kohta

Mootorite võimsused: 175-280 hj
Neli kabiini suurust
Elektrienergia, diisel
Raamveok
Täpsem info tehnilistes andmetes

Teie tööülesannete jaoks kohandatud

Töö jaoks valmistatud raam

Lai teenuste valik

Las teie tööülesanded olla veelgi tõhusamad

Vaadake Volvo FL-i ülevaadet interaktiivses tootetutvustuses

Sobib ideaalselt nende veondussektorite jaoks

Volvo FL-i kabiinivalikud

Volvo FL-i eelised

Toitevalikud

Valige elektri- või diiseljõuallika vahel. Võite kohandada Volvo FL-i vastavalt oma ülesannetele ja lepingutele – isegi kõige rangemate eeskirjade puhul.

Toitevalikud

Väledus

See on veok, millega kiires linnaliikluses on lihtne ja kiire manööverdada. Selle kompaktne kuju, suured aknad ja suurepärane nähtavus.

Sisemus

Kabiini sisenemine

Volvo FL-i kabiini sisenemine ja sealt väljumine on väga lihtne. Sellel on suur vahe, kui tegelete jäätme- või linnasiseste vedudega.

Välimus

Teie äritegevust toetavad teenused

Kujundage see enda käe järgi. Vaadake meie veokite lisavarustust

Laadige alla Volvo FL-i brošüür

Volvo FL-i KKK

Volvo FL-i tasub lähemalt vaadata, kui töötate linnakeskkonnas ning eelistate suurele kandevõimele kiiret liikumist ja võimalust manööverdada läbi tiheda liikluse ning kitsastes kohtades. Seda on lihtne juhtida, sellel on töötades madal müra- ja heitmetase – sobib suurepäraselt linnakeskkonnas töötamiseks.

Lisaks diislile töötab diiselmootoriga Volvo FL alternatiivkütustel, nagu biodiisel ja hüdrogeenitud taimeõli. Peale selle on saadaval täiselektriline Volvo FL Electric, millel on nullheitmed, mis töötab vaikselt ja sellel on tüüpiliste tööde puhul sõiduulatust kuni 420 km.

See sõltub sellest, kuidas te oma veokit kohandate – sealhulgas raami ja jõuülekannet. Kõige kergema Volvo FL-i täismass on kokku 10 tonni, mistõttu on see ideaalne suure kandevõimega linnasisesteks vedudeks. Kui vajate rohkem, on Volvo FL-i versioone, mis saavad vedada kuni 18 tonni. Kui ka sellest ei piisa, siis on hea mõte Volvo FE-d lähemalt vaadata.

Ei, Volvo FL on optimeeritud keskmise koormusega linnasisesteks vedudeks ja kannab ise oma koormat. Seetõttu on see saadaval kaheteljelise raamveokina, mille täismass on kuni 18 tonni. Kui teil on vaja vedada haagiseid või raskemaid koormaid, siis soovitame Volvo FE või Volvo FM-iga lähemalt tutvuda.

Meie tehasest on võimalik tellida Volvo FL koos meeskonnakabiiniga. See kabiin mahutab kuni 6 reisijat ja kere ehitaja saab seejärel raamile ehitada tuletõrjeauto. Kui teil on vaja läbida rasket maastikku, on valikus Volvo FL-i 4×4 versioon. Rääkige oma kohaliku Volvo Trucksi edasimüüjaga, et leida teie nõuetele vastav pealisehitise paigaldajaga.

Kui teie partner on Volvo Trucks, siis on see tegelikult lihtne. Kui soovite elektriveokitele üle minna, pakume teile täielikku paketti koos kõigi teenuste ja toega, mida vajate e-mobiilsusele üleminekuks.

Nende veokite puhul on saadaval lai valik diiselmootoreid võimsusega 210 hj kuni 280 hj ja sellest piisab, et katta transpordivajadused, alates kergest jaotusvedudest kuni jäätmeveo ja kergete ehitusvedudeni. Volvo FL Electric võimaldab 175 hj pidevvõimsust, mis sobib suurepäraselt linnasisesteks vedudeks ja jäätmeveoks.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.