Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FL, esmaklassiline linnasisestel jaotusvedudel

Teie kaaslane linnasõitudeks

Volvo FL

See väike, keskmise kandevõimega veok on eriti väle ja väga töökindel. Sobib suurepäraselt sagedaste paigaltvõtmiste ja peatumistega linnasisesteks vedudeks. Kuid seda saab kohandada ka raskemate tingimuste jaoks.

Veok on konstrueeritud pidevaks kasutamiseks ning püsib tänu laiale teenusepakettide valikule ja lisafunktsioonidele alati töökorras. Suurendage kasutuskindlust ja efektiivsust ning parandage oma majandustulemusi.

Linnavurle

Välimus

Sisemus

Volvo FL overview alley truck

Loomupärane kütusesäästlikkus

Spetsiaalselt konstrueeritud mootor. Meie intelligentne käigukast I-Sync. Ja kuhjaga kütusesäästu teenuseid. Volvo FL – kütusesääst neljal (või kuuel) rattal.

Volvo FL overview street truck

Pikendage kasutuskestust

Meie teenused ja uuendused aitavad vältida seisakuid. Ja seisakute tekkimisel neid minimeerida. Nii lihtne ja oluline see ongi.

Volvo FL overview crash

Tõeliselt turvaline

Komplekt suurepäraseid ohutusfunktsioone. Ja kabiin, mis on konstrueeritud kaitsma teid ja teisi liiklejaid.

Uskumatult manööverdusvõimeline tihedas linnaliikluses
Volvo FL overview vespa truck

Kasutage lihtsat väljapääsu

Kitsas koht? Volvo FL-i väike pöörderaadius, käiguvahetusabi ja tipptasemel sõiduergonoomika muudavad selle veoki uskumatult manööverdusvõimeliseks. Ja nelikveoga versioon saab hakkama igas olukorras.

Tutvuge FL-iga lähemalt

Tutvuge Volvo FL-i kõikide omadustega. Seejärel külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust praktilise ringkäigu tegemiseks.