Veokid

Väljas ja tööle asumas

Volvo FL-i ümbruses töötamine

Kas veedate suure osa tööpäevadest kabiinist väljas? Kui te tegelete jäätmeveo, kauba pealevõtmise ja kaubavedude tegemise või mis tahes toiminguga, mis nõuab enamat kui veoki juhtimine, siis soovite veokit, mis pakub väljaspool kabiini töötades turvalist ja tõhusat töökeskkonda. Vaadake lähemalt mõnda Volvo FL-i lahendust, mis seda võimaldavad.

Lihtne sisenemine

Kui te oma veoki ümbruses töötate, siis Volvo FL sobib sõltumata kabiinist hästi nii sisenemiseks kui ka väljumiseks. Mida rohkem te seda vahetuse ajal teete, seda rohkem te seda hindate.

Sisenemiskõrgus

10- ja 12-tonniste veokite versioonidel on mugavaks sisenemiseks 17,5-tolline rattamõõt. Raskemad veokite versioonid on saadaval kas 19,5- või 22,5-tollise ratastega.

Andke oma seadmetele toidet

Kas teie Volvo FL töötab elektri või diisliga? Sellest hoolimata on valikus jõuväljavõtud, mis võimaldavad edastada toidet pumpadele, kallurile, prügipressile, tõstukile või muudele tööks vajalikele tööriistadele.

Teie tasemel

Valige õhkvedrustus, kui teil on vaja erinevatele kõrgustele seadistada. Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) kasutatakse õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. Veoste käsitsemine läheb lihtsamaks ja kiiemaks.

Kohandatud erirakenduste jaoks

Erirakenduste jaoks (näiteks prügiveokid ja kraanad) on võimalik raami spetsiaalselt kohandada. Raami optimeerimiseks muudetakse komponentide nagu kütuse- ja AdBlue-paagi paigutust.

Jõuülekande valikud

Õhu kvaliteet ja müratase on veokit ümbritseva töökeskkonna võtmekomponendid. Volvo FL-il on jõuülekanded, mis töötavad kas vaikse ja nullheitmetega elektriga või Euro 6 normidele vastava diiselmootoriga.


Volvo FL-i jõuülekanne

Sobib ideaalselt nende veondussektorite jaoks

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.