Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FL-i raam

Loodud linnasõitudeks

Volvo FL-i raam

Teenindate ehitusplatsi linnas? Veate kaupa linna restoranidele? Tegelete prügiveoga? Lõputult paindlik Volvo FL-i raam on konstrueeritud nii, et see vastab kõikidele väljakutsetele. Nelikveoga Volvo FL 4x4 püsib kindlalt teel kõigis tingimustes.

Kiire ja paindlik

Volvo FL-i raami saab tellida standardpaigutusega või kohandatuna mistahes nõuetele ja pealisehitistele. Sileda ja täisnurkse konstruktsiooniga tugev ja jäik raam lihtsustab pealisehitise paigaldamist. Raami saab kinnitada pealisehitise kinnitusdetailidega. Volvo pealisehitise paigaldamise juhised (VBI) kiirendavad protsessi. Seega saate kõige kiiremal ja säästlikumal moel veoki, mis on ideaalselt kohandatud teie äritegevusele.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Volvo FL-i raam lihtsustab oluliselt pealisehitise paigaldamist
Esitelgede valik, kõik hooldusvabad

Paindlik raamilahendus

Lihtsam pealisehitist paigaldada

Pealisehitise paigaldajate töö täiendavaks lihtsustamiseks on raamile võimalik kinnitada valik pealisehitise kinnitusdetaile. Kombinatsioone saab erivajadustele vastamiseks veelgi täpsustada.

Hooldusvabad esiteljed

Saadaval on valik hooldusvabasid esitelgi, olenevalt teie nõuetest kandevõime suhtes. Kandevõime on 4,0–7,1 tonni. Nelikveoga Volvo FL-i vedava esitelje kandevõime on 5,6 tonni.

Teljed koorma kandmiseks

Valikus on kolm tagatelge erinevates kombinatsioonides. Kandevõime vahemik on 8,5–11,5 tonni.

Kiire ja lihtne laadimine

Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. See tähendab kiiret, efektiivset laadimist igal kõrgusel.

Mugav kaitse

Valikvarustusena paigaldatakse tehases tugevdatud konstruktsiooniga ja kokkupööratavad külgmised allasõidutõkked (SUP). Volvo konstrueeritud allasõidutõkked ühendavad endas kindla kaitse ja kerge hooldatavuse.

Jahutatud kaupade tarneks ette valmistatud

Nii jõuab Volvo FL-i jahutatud kaupade jaotusveok kiiremini tänavale. Saame selle ette valmistada tehases FrigoBlocki paigaldamiseks.

Valige vedrustus

Sõltuvalt teljekoormusest valige õhk- või lehtvedrustus või kombinatsioon mõlemast.

Valige rattad

Valige D5K mootor ja vajate 17,5 või 19,5” velgi. Raskemate, 6-silindrilise mootoriga veokite jaoks valige 19,5 või 22,5” veljed.

Kütusepaagid

Olenevalt veoki spetsifikatsioonist ja erinõuetest saab valida 80- kuni 430-liitrise plastist, terasest või alumiiniumist kütusepaagi.

Raami kõrgus

Olenevalt mudelist on saadaval kaks 5, 6, 7 või 8 mm seinapaksusega 220 ja 244 mm kõrgust raamiprofiili.

Elektrooniline pidurisüsteem (EBS)

Volvo FL-il on nii esi- kui tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid. Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS) tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad ABS ja kombineeritud pidurdamine, mis kasutab veoki erinevaid pidureid ühtlase pidurdamise ning rehvide ja pidurite väiksema kulumise saavutamiseks. Laiendatud EBS-pakett sisaldab ka kallakul hoidmise funktsiooni.

Tehases ette valmistatud tänavapuhastusmasina jaoks

Volvo FL tänavakoristuskomplekt

Volvo FL-i raami saab tehases ette valmistada tänavapuhastuse jaoks. Õhu- ja kütusepaagid, AdBlue-paak, akukast ning heitgaasisüsteem on mujale paigutatud, et teha ruumi raamile paigaldatavale varustusele. Pakett sisaldab kõiki asjakohaseid veoki osi, et kohandada see täiuslikult konkreetse otstarbega. Saadaval on kaks versiooni, 12- ja 16-tonnine.

Alustage ehitamist

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust ja arutage läbi paigaldusvõimalused ja tehnilised andmed ideaalse Volvo FL-i või Volvo FL 4x4 komplekteerimiseks.