Veokid

Kohandatud teie vajadustega

Volvo FL-i raam

Volvo FL-i raami saab kohandada paljude veoülesannete täitmiseks. Tulemuseks on kerge raam, kuid samas piisavalt tugev, et veel aastaid oma ülesannetega toime tulla. Uskumatult vastupidav. Teie vajadustele vastav Volvo FL on olemas.

Jäik, kuid paindlik

Volvo FL-i raami saab konfigureerida erinevate pealisehitiste jaoks. Nelinurkse profiili ja lameda disainiga jõuline ning jäik raam muudab pealisehitise tegemise lihtsaks – olenemata sellest, kas valite elektri- või diiselmootori. 

Vähem aega pealisehitise paigaldaja juures

Nii pea kui tellite Volvo FL-i, saab pealisehitise valmistaja kohe ligipääsu Volvo kereehitusjuhendile. Kasutades täpseid tehnilisi andmeid ja süsteemis olevaid 3D jooniseid, võib töö alata isegi enne veoki lahkumist tehasest. See muudab tarnimise kiiremaks ja ka kuluefektiivsemaks.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Kohandatud, paigaldusvalmidusega või standardne

Loomulikult saate tellida oma Volvo FL-i raami standardse paigutusega. Kuid kui soovite pealisehitise valmistaja tööd tõeliselt kergendada, saate tellida veoki kas paigaldusvalmiduse komplektiga või isegi mingiks spetsiifiliseks otstarbeks kohandatud raamiga.

Erirakenduste jaoks

Raami saab spetsiaalselt erirakendusteks kohandada, näiteks kraanade jaoks. Siis muudetakse raami optimeerimiseks komponentide nagu kütuse- ja AdBlue-paagi paigutust.

Esiteljed

Kõik esisillad on hooldusvabad ja neid on saada neljas erinevas versioonis maksimaalse kandevõimega 4,5-7,1 tonni.

Piisavalt energiat

Elektriline või diisel? Sellest hoolimata on teil energiavarudeks mitu võimalust. Elektriveokitel on 3 kuni 6 akut mahutavusega 280–565 kWh. Diiselmootoriga veokid, mille paak on valmistatud plastikust, terasest või alumiiniumist, mahutab 80 kuni 430 liitrit kütust.

Tagateljed

Valikus on kolm tagatelge erinevates kombinatsioonides. Kandevõime vahemik on 8,5–11,5 tonni.

Raami kõrgus

Olenevalt mudelist on saadaval kaks 5, 6, 7 või 8 mm seinapaksusega 220 ja 244 mm kõrgust raamiprofiili.

Täisvedu

Kehvad teed või maastik? See ei ole probleem. Volvo FL 4x4 on sama kiire ja kergelt juhitav kui 4x2 versioon. Kuid parema veojõu ja suurema kliirensiga. Kasutades seda koos 8-käigulise automaatkäigukastiga, saate pingevaba sõidukogemuse mis tahes tingimustes.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.