Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FL: compact and impressive

Sulandumine. Silmapaistmine

Volvo FL-i kabiin

Kerge tähele panna. Veelgi kergem meeldida. Volvo FL-i kompaktsus mõjub linnapildis muljetavaldavalt. Tegelikult teevad viimistletud ja aerodünaamiline kuju, muljetavaldav must iluvõre ja intelligentsed funktsioonid sellest oma klassi ühe nutikama veoki.   

Volvo FL: Volvo perekonna täieõiguslik liige.

Pereliige 

Kergelt ümardatud, aerodünaamiline disain. Julged jooned ja graafika. Firmamärgiks V-kujulised tuled. Volvo FL võib olla oma jõulistest kaugvedude sugulastest väiksem, kuid tema DNA-s ei ole kahtlust. Saage tuttavaks Volvo esmaklassilise veokiseeria täieõigusliku liikmega.

Volvo FL exterior front grill studio

Erilisuse sümbol

Prestiižne logo on Volvo FL-il paigutatud kõrgele, veokijuhi lähedusse. See hoiatab, et juht on vähekaitstud liiklejate läheduses. See jätab veokist tihedas liikluses paremini ligipääsetava mulje.

Rohkem töötajaid

Kui tööle peab sõitma rohkem kui üks, kaks või kolm inimest, on saadaval meeskonnakabiin. Selles on piisavalt ruumi kuni 7 inimesele (koos juhiga).

Volvo FL roof air deflector

katusespoiler

Katusespoiler vähendab õhutakistust. Kui lisada ka päikesesirm ja külgspoilerid, on tulemus veelgi parem.

Nähtavus igas suunas

Selge ülevaade veoki ümber toimuvast on tiheda liiklusega linnatänavatel produktiivsuse ja ohutuse tagamiseks esmatähtis. Soovite ju tõesti näha oma veoki läheduses olevaid teisi sõidukeid ja vähekaitstud liiklejaid. Laiendage igakülgset nähtavust nähtavuspaketi abil – kaasa arvatud lisaaknad kõrvalistujaustes ja tagumised külgaknad mõlemal pool. Muu hulgas sisaldab pakett ka elektriliselt reguleeritavaid ja soojendusega tahavaatepeegleid ning astmelauatulesid ohutuks sisenemiseks ja väljumiseks.

Volvo FL exterior city truck

Laske õhul voolata

Volvo FL-i kergelt ümardatud aerodünaamiline disain vähendab õhutakistust, parandades juhitavust ja säästes kütust. Erilise kärjemustriga esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi.

Volvo FL 4x4, rasketele teedele

Vaadake seda 

Spetsiaalselt Volvo FL 4x4 jaoks kujundatud tunnuslikud triibud eristavad seda kaherattaveoga vendadest. Need väljendavad veoki karmi olemust ja tagavad silmatorkavuse teiste hulgas.

Leidke ideaalne kabiin

Volvo FL Day cab

Päevakabiin

Sisekõrgus 1605 mm
Pikkus 1600 mm
Laius 2100 mm

Volvo FL Comfort cab

Lühike magamiskohaga kabiin

Sisekõrgus 1605 mm
Pikkus 2000 mm
Laius 2100 mm

Volvo FL Crew cab

Meeskonnakabiin

Sisekõrgus 1605 mm
Pikkus 2980 mm
Laius 2100 mm

Tutvuge kabiini täielike tehniliste andmetega

Välimuse 360°-vaade

All on kabiini interaktiivne ülevaade. Lisateabe saamiseks klõpsake tekstikastidel. Paremaks nägemiseks klõpsake nupul Full Screen (Täisekraan). Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Torkas silma?

Vaadake Volvo FL-i stiili ja olemust lähemalt, külastades Volvo Trucksi müügiesindust.