Veokid

Taibukaks sündinud

Volvo FL-i kabiini välisilme

Kompaktne, dünaamiline ja eksimatult Volvo. Volvo FL sündis tänavatele. V-kujulised tuled, avarad aknad ja kitsas kabiini profiil näitavad, et tegemist on linnasõitudeks ehitatud Volvo veokiga.

Kompaktne ja kitsas

Volvo FL on ehitatud linnasõitudeks. Kabiini välismõõtmed on kompaktsed ja olenemata kabiini mudelist on sõiduasend tänavale lähedal. Juhiistmel on ideaalsed tingimused teistele liiklejatele silmside loomiseks ja liiklusohutuse parandamiseks.

Milline on teie kabiini tüüp?

Valige kolme erineva kabiinimudeli vahel. Igal neist on oma eripära, olenevalt sellest, kas soovite tõeliselt kompaktset kabiini, vajate rohkem ruumi salongis või soovite tervet meeskonda ehitusplatsile viia.

Kolmeosaline kaitseraud

Uuenduslikul kaitseraual on terasnurgad, mis annavad erakordse löögikindluse. Ja kui üksik osa on kahjustatud, on seda lihtne asendada.

Suured aknad

Volvo FL-i kabiinidel on suurepärase nähtavuse tagamiseks suured aknad. Kui soovite oma otsenähtavust veelgi parandada, siis on teil võimalik oma Volvo FL-ile valida mitmed lisaaknaid.

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.