Volvo Estonia

EESTI

×
Volvo FL: tipptasemel ohutusega kabiin

Ohutu linnas

Volvo FL-i ohutu kabiin

Kokkupõrkekatsed. Kaitsepiirdekatsed. Laupkokkupõrkekatsed. Volvo FL on need kõik läbinud. Ilmselt tugevaima kabiinina oma klassis on sel palju ohutusfunktsioone, mis aitavad õnnetuse korral tagada teie ohutust.

Volvo FL safety cab drivers seat studio

Istuge. Kinnitage turvavöö. Tagage ohutus

Tugevdatud iste ja istmekinnitus minimeerivad ettepoole liikumise õnnetuse korral. Peatugi hoiab teie pead paigal ja hästi kaitstuna. Integreeritud turvavöö kaitseb esmaklassiliselt kokkupõrke korral. Kui ohutus on tagatud, jääb üle ainult turvavöö värvus valida – must või silmatorkav punane?

Volvo FL safety cab steering wheel

Topelttugevus

Kogu Volvo FL-i kabiin on tugevdatud 31 kilogrammi lisaterasega, et teid avarii korral kaitsta. Kokkupõrke korral vigastumise ohu vähendamiseks ei ole armatuurlaual, roolil ega nuppudel teravaid nurki.

Volvo FL safety cab steering headlights studio

Teie ja teiste kaitsmine

Eesmine ja tagumine allasõidutõke takistavad kokkupõrke korral sõiduauto kinnikiildumist veoki alla, vähendades selles sõitjate vigastusohtu. Meie elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümberpaiskumise ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi.

Pakkudes parimat võimalust näha ja olla nähtav

Nähtavus igas suunas

Ülevaade veoki ümber toimuvast on tihedas linnaliikluses väga oluline. Volvo FL-i suur esiklaas ja suurepärased tahavaatepeeglid selle kõrval – kõrvalistujaukse alumine lisaaken tagab suurepärase vaate varjatud piirkondadele.

Volvo FL safety cab headlight studio

Kolmeosaline kaitseraud

Terasnurgad annavad kaitserauale erakordse löögikindluse, vähendades kahjustuste ohtu ja remondikulusid. Avarii korral isoleerivad eraldi osad löögi – seega tuleb asendada ainult kahjustatud osad.

Volvo FL safety cab alarm

Turvaline süsteem

Kõikehõlmav kaugjuhitav alarmisüsteem aitab teie Volvo FL-i turvata. See rakendub kohe, kui soovimatud külalised proovivad uksi avada või veokit häirida. Nii võite end veokist eemal viibides rahulikuna tunda.

Sirvige Volvo ohutusvarustust (kuulub lisavarustusse)

Valikulised lisaohutusvahendid 

Vajate soojendusega välispeegleid? Esmaabikomplekti? Või kaitsvat esiklaasi toonimist? Saame Volvo FL-i varustada teie soovikohase täiendava ohutusvarustusega.

Tugev ja turvaline

Avastage enda jaoks oma klassi tugevaim kabiin. Proovisõidu tegemiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku esindust.

Volvo FL-i omadused