Veokid

Valige elektri ja diislikütuse vahel

Volvo FL-i jõuülekanne

Volvo FL tagab alati tööle vastava võimsuse. Kas soovite vähendada oma CO₂-jalajälge? Hakake kasutama nullheitmetega ja vaikselt sõitvaid elektriveokeid. Kui soovite kindlustunnet, mida pakub tipptasemel diiselmootor, siis meil on teie vajadustele vastav valik.

Elektrimootor

Volvo FL Electric võimaldab töötada nullheitmetega. Ideaalne kasutamiseks kesklinnas, kui soovite täita kõige rangemaid keskkonnastandardeid. Elektrimootor, millel on pidev 175 hj võimsus ja kohesed täispöörded tähendab, et sellega on tõesti lihtne sõita. 2-käiguline käigukast muudab selle sujuvaks ja tõhusaks.

Madal saaste- ja müratase

Elektriline jõuülekanne pakub suurepärast töökeskkonda. Vaikne töö kabiinis ja veoki ümbruses töötades. Nullheitmed tagavad lihtjäätmete vedamisel veoki ümbruses töötades parema õhukvaliteedi.

Sõiduulatus ja laadimine

Kohandame teie Volvo FL Electricu vastavalt teie marsruutidele ja ülesannetele. Volvo FL Electric vib teid täielikult laetud akudega kuni 420 km* kaugusele, kuid vajadusel saame ehitada teie veoki veelgi pikema sõiduulatuse jaoks.

* Olenevalt tingimustest, nagu ilm, tuuletakistus, veoki kogumass ja juhi jõudlus.

Diiselmootor

Valikus on kaks 5-liitrist mootorit ja kaks 8-liitrist diiselmootorit. Kõik need pakuvad kiiret reageerimist ja suurt pöördemomenti madalatel pööretel. Neid on võimalik valida võimsusega 210–280 hj ja pöördemomendiga kuni 1050 Nm. Mootorid on energiasäästlikud ja võivad töötada taastuvatel kütustel – sertifitseeritud sünteetilise diisli (HVO) ja biodiisli (RME) kasutamiseks.

Heitgaasi järeltöötlus

Euro 6 eeskirjade täitmiseks kasutatakse diiselmootorites selektiivset katalüüsreduktsiooni (SCR) tehnoloogiat. Lisasime mootorile vesijahutusega heitgaasiringlussüsteemi (EGR) ja diislikütuse tahkete osakeste filtri (DPF), mis taastuvad automaatselt.

Automaatne või manuaalne

Diiselmootoriga Volvo FL-i puhul on võimalik valida kas sujuva ja tõhusa 8-käigulise automaatkäigukasti, katkestusteta jõuülekandega 6-käigulise automaatkäigukasti või 6- või 9-käigulise manuaalkäigukasti vahel. Saate kohandada jõuülekande vastavalt oma vajadustele.

8-käiguline – õige käigu jaoks

Volvo FL-i jaoks loodud automaatne 8-käiguline käigukast, tagab, et teil on alati õige käik sees. See võimaldab sujuvalt käike vahetada ja pakub suurepärast kütusesäästlikkust. Käigukastil on kolm sõidurežiimi ja see on saadaval kombineerituna nii 4×2 kui ka 4×4 veoga.

Jõuväljavõtud seadmete jaoks

Meie jõuväljavõtt võimaldab anda toidet laadurseadmetele, spetsiifilistele lisaseadistele või pealisehitistele. Diisel- ja elektrimootoriga Volvo FL-i puhul on võimalik valida mitme erineva jõuväljavõtu vahel.


Avastage kõik tehnilised andmed

Tekkis küsimus?

Teie asukohajärgne Volvo Trucksi müügiesindaja vastab teie küsimustele. Astuge läbi, helistage või kutsuge nad enda juurde.