Veokid

Volvo FL, kabiini tehnilised andmed

  • Kabiini mõõtmed
  • Kabiini omadused

Kabiini mõõtmed

Päevakabiin

Päevakabiin, juhi mugav ja ergonoomiline töökoht. Sisekõrgus 1605 mm.

Lühike magamiskohaga kabiin

Lühike magamiskohaga kabiin pakub lisaruumi, kuhu saab paigutada üheinimesevoodi või mida saab kasutada täiendavate panipaikadega kontorina. Sisekõrgus 1605 mm.

Meeskonnakabiin

Meeskonnakabiin piisava ruumiga kuni 7 lisareisijale. Sisekõrgus 1605 mm.

Kabiini omadused

Kabiini vedrustus
Kabiini esivedrustus on kummipuksidel, mis tagab minimaalse vertikaalse liikumise. Tagavedrustus koosneb keerdvedrudest ja amortisaatoritest.

Juhiiste
Kolm erinevat mugavustaset: Comfort, Standard ja Economy. Kõigi kolme varustuses on seljatugi, pikkuse, kõrguse ja kaldenurga reguleerimise võimalus ning sisseehitatud peatoed.

Kõrvalistujaiste
Kolm erinevat mugavustaset: Standard, Economy ja Basic.

Kabiini värvused
Valida saab 300 värvitooni vahel. Täiendavaid värvitoone saab tellida.

Rool
Sõltuvalt veoki konfiguratsioonist on rooli diameeter 460 või 500 mm ja seda saab pneumaatiliselt reguleerida soovitud asendisse.

Katuseluuk
Kabiini on võimalik varustada katuseluugiga, mida saab avada 50 mm. Katuseluuki saab juhtida nii käsitsi kui ka elektriliselt.

Kabiini soojendus
Kabiini soojendussüsteem on saadaval kahes variandis: käsitsi juhitav soojendi või käsitsi juhitav soojendi ja kliimaseade. Lisavarustusse kuulub ka 2 kW seisusoojendi.

Panipaigad kabiinis
Selles kabiinis on palju praktilisi ja kergesti ligipääsetavaid panipaiku dokumentide ja isiklike esemete hoidmiseks. Esiklaasi kohal on kaks panipaika (kaitstud kaane või võrguga) ja 4 DIN-lahtrit. Lisavarustuses on ka mitmeid erinevaid panipaiku ja sahtleid ning kirjutusplokk ja riidenagid.

Helisignaalipasunad
Täiendavaid helisignaalipasunaid on kaht tüüpi: kaks katusele paigaldatud pneumaatiliselt rakendatavat pasunat ja üks elektriliselt rakendatav pasun esiluugi taga.

Voodi (magamiskabiin)
Voodi on ühe- või kaheosaline ja selle laius on 580 mm või 780 mm. Lisavarustusse kuuluvad voodi turvapiire ja suitsuandur.

Tundke end kui kodus

Seadke ennast mugavalt sisse. Proovige istet. Voodi. Vaadake kõikidesse kappidesse. Te ei usu, kui palju ruumi neis on.

Volvo FL-i tehnilised andmed