Veokid

Muutke oma veokipark efektiivsemaks

Positsioneerimine

Teeb teie veokite jälgimise lihtsamaks kui kunagi varem. Detailsed kaardid annavad teile oma vedude üle täieliku kontrolli. Dynafleeti Positsioneerimine võimaldab juhi ja veoki andmed esitada otse kaardile kantuna, et anda teile ja teie klientidele veo kohta kiiret infot.

Asukohad ja muud andmed

Pidevalt uuenevad andmed veoki kiiruse, juhi seisundi, eeldatava saabumisaja jms kohta võimaldavad teil (ja ka teie klientidel) olukorda täielikult kontrollida. Kuna veoki asukoht salvestatakse, saab marsruuti alati üle vaadata.

Tööks valmis

Reaalajas edastatav asukohainfo annab teile ülevaate, milline veok on uue tööülesande jaoks sobivaim. Üks hiireklõps annab kauba laadimiskohale lähimate veokite loendi. See näitab samuti, kes võib jõuda kauba üleandmiskohani oma töövahetuse jooksul ja kes ei jõua.

Positioning+ tagab tootlikkuse

Soovite reaalajas asukohaandmeid kogu veokipargi kohta? See ei ole probleem. Positioning+ annab kõikide veokite asukoha kuni minutilise täpsusega. Ja funktsioon Geofence+ teavitab teid, kui juhid kalduvad planeeritud marsruudilt kõrvale. Täiustatud, reaalajas edastatava globaalse positsioneerimise andmed aitavad olukorda täielikult kontrollida.

Üksuse jälgimine

Kas soovite jälgida oma haagiseid, teenindussõidukeid, konteinereid ja muud liikuvat vara? Üksuse jälgimise funktsioon pakub ulatuslikku ülevaadet teie varade asukohast. See funktsioon sisaldub kõikides Dynafleeti teenustes ja pakub head täiendust teenusele Positsioneerimine.

Kohandatud andmed 

Otsite õiget sisenemiskoodi või kinnitust õigeaegse kohaletoimetamise kohta? Tööpiirkonna määramine (geofencing) annab olulisi ja aegasäästvaid andmeid, mis kuvatakse kabiinis ja kontoris veoki sisenemisel kindlasse geograafilisse piirkonda (nt terminali) või sealt väljumisel.

Teenus Positsioneerimine

  • Näitab veoki täpset asukohta tänava täpsusega.
  • Annab infot aegade, juhtide, kiiruse, veose ja veoki tüübi kohta.
  • Näitab, millised veokid sobivad kõige paremini uute ülesannete täitmiseks.
  • Annab infot selle kohta, millal teie veok teatud geograafilisse piirkonda siseneb.
  • Lihtsustab marsruudi planeerimist ja kiireima sihtkohta viiva marsruudi leidmist.
  • Dynafleeti veebikeskkonnas olevad navigatsioonipunktide koordinaadid edastatakse veoki navigeerimissüsteemile.
  • Kliendid saavad jälgida oma veose liikumist, kasutades individuaalse kliendi sisselogimist.

Teenus Positsioneerimine+

  • Veokite asukohta kaardil uuendatakse reaalajas iga minuti järel.
  • Funktsiooni Geofence+ abil saate veokitelt teateid riigipiiri ületamisest ning kasutaja määratud marsruudist või piirkonnast kõrvalekaldumisest.
  • Saate määrata, millistel ajavahemikel funktsioon Geofence+ on rakendatud ja saadab teateid.

Ideaalne asukoht

Volvo Trucksi müügiesindaja saab aidata Dynafleeti teenuseid maksimaalselt ära kasutada.

Helistage neile. Minge nende juurde. Või kui soovite, tulevad nemad teie juurde.