Veokid

Selge suhtlus

Sõnumivahetus

Teenuse Dynafleeti Teated abil saavad teie kontor ja veokijuhid suhelda kiiresti, lihtsalt ja ökonoomselt, vältides kulukaid arusaamatusi. Võite suhelda nii palju kui soovite, sest puuduvad igasugused piirangud ja rändlustasud.

Ühenduse pidamine

Sõnumivahetus tagab pideva kindla ühenduse veokiga – sõltumata sellest, kes hetkel rooli taga on. Kontor ja juhid suhtlevad tekstisõnumite abil. Sõnumeid on lihtne koostada ja need kuvatakse veokis oleval ekraanil. Juhtmeta klaviatuur aitab juhil suhelda veoki seismise ajal. Sõidu ajal näevad juhid saabuvaid teateid.

Integreerige teiste süsteemidega

Teenus Sõnumivahetus integreerub sujuvalt teie tellimis- ja arveldamissüsteemidega, mis võimaldab kõiki olulisi andmeid näidata samal ekraanil. See annab teile parema kontrolli ja teeb juhtide elu kergemaks, sest nende töökäsud on selgelt veoki ekraanil näha.

Teie ekraani potentsiaal

Teie veoki ekraan võib näidata palju rohkemat kui ainult sõnumeid. Automaatsed meeldetuletused sõidu- ja puhkeaegade kohta, juhi nõustamine ja navigeerimine võivad vähendada stressi ning tõsta juhi tööviljakust.

Põhieelised

  • Teadete vahetamine juhtidega Dynafleeti tekstisõnumite, SMS-i või e-posti abil.
  • Kiire sõnumivahetus. Toetab juhti ja aitab teha põhjendatud otsuseid.
  • Kulutõhus teadete vahetus kogu veokipargiga
  • Sihtkoha teadete vastuvõtmine navigeerimissüsteemi jaoks. Veokipargi haldurile Dynafleetis näidatav eeldatav saabumise aeg

Võtke teade vastu.

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja võib teil aidata seadistada teenust Dynafleeti Teated. Ja selgitada paljude funktsioonidega ekraanivalikuid teie veokis.