Veokid

Veokipargi haldur olukorda kontrollimas.

Veoki seisund

Saage täielik kontroll oma veokipargi veokite seisundi üle. Dynafleeti Veoki seisund võimaldab teil saada nii ülevaate kui täpsemaid andmeid oma veokite seisundi kohta olenemata nende asukohast. See lihtsustab nii sõiduki lühi- kui pikaajalist haldamist ja annab teile kontrolli kasutuskindluse üle.

Veokipargi ülevaade

Dynafleet kogub ja töötleb teie veokite näidikuplokkide hoiatusi ning alarme. Teenuse Veoki seisund ülevaade esitab teie veokipargi hoiatuste ja alarmide arvu ning võimaluse vaadata üksikuid veokeid.

Tutvuge näidikuploki andmetega

Vaadake lähemalt hoiatusi ja alarme tööandmete kohta konkreetse veoki näidikuploki tasandil. Siit saate üksikasjalikku teavet selliste hoiatuste kohta, nagu tulede tõrge, kütusetase, piduriklotside kulumine ja õlirõhk. Põhjalikuma analüüsi lihtsustamiseks salvestatakse kõik sündmused selliste parameetritega nagu toimumisaeg, asukoht, juhi andmed ja mootori kasutusaeg.

Põhieelised

  • Hoiatused ja alarmid teie veokipargi veokite näidikuplokkidest.
  • Näidikuploki teave, näiteks tulede tõrge, õlirõhk või kulunud piduriklotsid ja muu.
  • Kõik teenuse Veoki seisund sündmused sisaldavad järgmisi andmeid: toimumisaeg, asukoht, juhi nimi, läbisõidumõõdiku näit ja mootori kasutusaeg.
  • Teenuse Vehicle Status sündmuste teated reaalajas.

Võtke kontroll

Volvo Trucksi esindus võib aidata teil saavutada kontrolli oma veokite üle ja tutvuda teenuse Veoki seisund kõigi eelistega.